Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten érdemes elmenni...

Hanyadik héten érdemes elmenni 4D vagy 5D ultrahangra? Mennyibe kerül? Árban és minőségben is sok különbség van a 4D és az 5D között?

Figyelt kérdés

Szeged vagy Budapest érdekelne leginkább, de azok is írhatnak, akik nem ott csináltatták...

Köszönöm :)



2016. máj. 3. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták a 28.héttől érdemes a 32.hétig. Utána is lehet menni,csak már kevesebb a hely és kevesebbet láthattok :)

5D uh még kevès helyen èrhető el,ha választhatnèk én kipróbálnám. Szép,èlethű képet ad vissza. Az ár nagyon változó,én Pécsen csináltatom majd a 4D-t,itt 10-18e Ft között mozog egy babamozi,attól függ hol és milyen csomagot kérsz. A Hepinet szalonokat nagyon dícsérik,Pesten és Szegeden is van rendelőjük,árakat a honlapon találsz :)

2016. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baratnom 19hetesen volt es nagyon megerte !!!:)))) de kesobbtol ajanlják. 26-28hetes kortol.
2016. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én a 13.,16.,19. és most a 25. heten is csináltok majd 4d-t. Egyedül a 19.heti érte meg eddig,a többin csak egy formátlan krumpli látszódott. Az 5d-t már "túlzásnak" tartom,pláne,ha drágább is. Mivel a baba mindig egy adott fejlettségi szinten van,úgyse látsz belőle sokkal többet,akárhány dimenzióban nézed.
2016. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam,amúgy a 19.hetin sem látszott még konkrét arcvonás,csak a koponya. Az uh-s mondta,h "még nincs rajta hús". Kicsit fura volt ezt így hallani meg látni. Bár nagyon örültem,h láthattam,de na...szóval,ha igazán baba formát szeretnél látni, inkább a huszon-sokadik hétben menj.
2016. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 25. héten megyek majd 4D-re, Pécsen fogom csináltatni a Davinci klinikán, mert állítólag nagyon ügyesek. 33500 ft.-ba fog kerülni, de ez egy teljes genetikai UH, fél órás dvd-vel, illetve 4 db. képpel.
2016. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivan????

Nekem minden alkalommal 45 percig tartott az uh,a letezo osszes szervet es testreszet megmutattak nagy kepernyos lcd teven,kaptam kepet es dvdt,es 12 ezret fizettem erte!

2016. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!