Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes ikerterhessegnel 3,2...

17 hetes ikerterhessegnel 3,2 MOM. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ikreknél teljesen mások a mértékek. Barátnőmnek is magasabb volt, ikres. :)
2010. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta az ikres terhességnél más a "normál érték". Sajnos nem tudom,hogy pontosan mi, de ne aggódj! Én 1 babát vártam és 3,2 volt a MOM értékem... és teljesen egészségesen született meg a kislányom!!!!


Boldog babavárást!

2010. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a megnyugtató válaszokat.
2010. ápr. 8. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elosztod kettővel, akkor az 1,6 babánként, vagyis tökéletes az eredmény. Amúgy az afp csak egy adat, nem diagnózis, meglehetősen pontatlan, de nálad teljesen optimális az érték, úgyhogy ne izgulj!

Jó babavárást!

ҝ

2010. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondta a dokim is meg a védőnőm is hogy teljesen feleslegesen aggódom az afp eredményem miatt mert elvileg ezt nem 2 gyerekre tervezték hanem 1-re. Nekem 2,8 MOM lett.

Üdv:21h.kismama

2010. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!