Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+5 hetesen 63 kg és 160 cm...

12+5 hetesen 63 kg és 160 cm vagyok. Korai a hízás?

Figyelt kérdés

Kb. 58 kg-ról indultam, most vagyok 63 kg.

Próbálok odafigyelni mit eszem és mennyit, nem szeretnék a terhességem végére sokat felszedni. De már ezt is soknak tartom főleg így a legelején. Korai a plusz kilók ?



2016. máj. 4. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én 56-ról kezdtem a terhességem, 158 cm vagyok...+4-5 kg-nál jártam én is kb. 12. héten.

a vége +22 kg lett...ha ez vígasztal, hamar le is ment, a lányom egy éves korára semmi nem volt már rajtam, kicsi torna, séta, de nem kellett diétáznom sem, nem is tehetettem volna a szoptatás miatt.

most a tesót várom, szintén 5 kg-ot sikerült felszedni a 12. hétig, most 21 hetes vagyok és +7 kg-nál járok.

2016. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 25. hétben vagyok, és még csak 1 kg-t híztam. Szóval ez sok szerintem. Nem vagy cukros?
2016. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Cukros nem vagyok szerencsére.

Nagy étkű viszont igen. Az első hetekben jöhettek fel a plusszok szerintem. Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 4. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellene zabálni és akkor nem híznál.

A 12. hétig egyáltalán nem kell még hízni, ha mégis, akkor az is 1-1,5 kiló, amit leginkább a puffadás eredményez.

Ne "próbálj" odafigyelni, hanem csináld..

2016. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mekkora taho emberek vannak itt 🙂


Ha most nem hizol mondjuk egy 4-5 hetig akkor sztem nemsok. Nehogy elkezdj dietazni. En 51-gyel kezdtem es 54 vagyok es 17 hetes. Nemtudom, hogy sok-e de nem is erdekel. 🙂👌

2016. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg egész életemben diétázok..őszintén szólva a terhességem 9 hónapja volt mikor VÉGRE nem kellett figyelnem mit eszek (maximum annyiban hogy a cukrot ne vigyem túlzásba és hogy az étkezésem változatos legyen) ettem amit megkívántam, jó sokat is híztam, és szülés után 1 évvel már minden lement rólam. És ugyanígy csinálom a második terhességem is végig. Aztán majd életem hátra lévő részében figyelek tovább az alakomra. De ez most nem a diéta ideje.
2016. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Felesleges ezen stresszelni magad. Én egész terhességem alatt nem voltam kívánós, nem zabáltam, 30. héttől diétázok, mégis híztam 23 kg-t. Volt, hogy 1 hónap alatt jött fel 7 kg ... Először én is rengeteget idegeskedtem miatta, de rájöttem, hogy felesleges, semmi más panaszom nincs, és nem is volt. Így a végére vizesedek, de Ennyi. Jól vagyok én is és a pici is hála az égnek. ☺ Kitartást! :) 38 hkm
2016. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a POZITÍV válaszokat !
2016. máj. 5. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél +3,6 kgnál tartottam, vége +22kg lett(sok volt nekem). A gyerek majdnem 3 éves volt, mire az utolsó 6kgtól megszabadultam.

Most +1,8kgnál tartottam 12+5 hetesen és a 39.héten +14kgnál vagyok. Talán még feljön egy kiló, de ezt sokkal ideálisabbnak érzem, mozgékonyabb vagyok stb. Nekem ez a tapasztalatom.

Hogy sok e neked kell érezni: te soknak érzed? Zavar stb? Mert most még tehetsz érte!

2016. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!