Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamik! Itt hogy...

Miskolci kismamik! Itt hogy van a toxoplazma vizsgálat?

Figyelt kérdés
külön kell rákérdezni és fizetni?Vagy alapból nézik valamelyik vérvizsgálaton?(ha vérből nézik)Ha fizetős,mennyibe kerül?Vagy honnan tudhatnám meg esetleg hogy átestem e már rajta?Ha valaki tud erről valamit megírná?köszönöm.(21h)
2010. ápr. 8. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
kérni kell, és nem kell fizetni.. az egyik vérvételnél szólsz, hogy toxot is nézzenek! ráírják azt is... mondd, hogy volt macska körülötted, vagy van kutyusod, vagym ittomén.. de lehet simán csak kérni, magyarázkodni sem kell.. én kértem, mert 1 nappal előbb jött a kutyusom, minthogy megtudtam, hogy babát várok!
2010. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó hír ha nem kell fizetni értem,feltéve ha miskolci vagy:)Mert olvastam hogy van ahol fizetni kell érte.És az mindegy mikor kérem?Nincs "időhöz"kötve hogy mondjuk a terhesség elején nézzék?Mert nemtudom legközelebb mikor lesz vérvétel,16.héten voltam,mikor az AFP-t vették le,azóta nem.
2010. ápr. 8. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor a terheléses cukor vizsgálat lesz, kérd meg a laborba küldő orvost, hogy egyszerűen tegyen egy x-et a vizsgálatkérő-lapon a toxopanelhez is.

Egyébként, ha neadjisten nagyon magas lenne a vérnyomásod, vizesednél a végére, akkor úgyis megnézik.

De ne legyen rá szükség!!!

Minden jót!

2010. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!Kérni fogom akkor.
2010. ápr. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!