Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha csökken a hasam...

Normális ha csökken a hasam átmérője (nem hogy nőne), s ha fogytam a 32 hetesen,?

Figyelt kérdés

Rádaásul ikrekkel vagyok várandós... Eddig szépen egyenletesen híztam (7kg-nál tartok) s most fogytam ill rendszeresen mérem a hasam kerületét egy adott ponton (anyajegynél) s eddig szépen ez is nőtt, de most pár hete megállt. Mindig reggel éhgyomorral mértem.

Van okom aggódni?


2016. máj. 8. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én erre nem alapoznék semmit.

A növekedés sosem statikus hanem dinamikus, ebbe belefér, hogy néha "megáll" a növekedés.

Ha az orvosod mindent rendben talál, akkor annak higgy.

2016. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mérte minden hónapban, és volt olyan, hogy kisebb volt mint előző hónapban, meg h hónapokig nem nőtt. De nekem nagyon sokáig nem nőtt a hasam látványosan, mert magas és vékony vagyok, de mikor szülni mentem akkor se volt hatalmas, pedig egy héttel túlhordtam, és 3920-al született a baba. Tehát szerintem nem kell aggódnod!
2016. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!