Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fajdalom 19 hetesen....

Alhasi fajdalom 19 hetesen. Tapasztalt mar valaki ilyet?

Figyelt kérdés
A 19. hetben jarok eppen, es egy-ket hete szuro alhasi fajdalmat tapasztalok. Eleinte csak a ket oldalon, de tegnapelott az egesz alhasi reszen ereztem. Ez a fajdalom eltart orakig, valamikor fel napig is (de nem mindennap jelentkezik)es nem hasonlit a megjovo erzeshez. Mindig sokat sportoltam, es most is sportolok, de heti 1-2 alkalommal eleg intenzivel (testneveloi egyetemre jarok). Lehet ez a sporttol, vagy esetleg a nyitott mehszaj tunete? Valaki tapasztalt mar ilyet?
2016. máj. 6. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ez annak a tünete h babát vársz :)) alakulsz át, húzódnak, tágulnak odabent a szalagok, az izmok..
2016. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! :)

es ez akkor is normalis, ha olyan sokaig tart (tobb oran at folyamatosan)?

2016. máj. 6. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem igen. nekem is volt ilyen.

de én mindig úgy voltam vele, ha bizonytalan vagyok, inkább elmegyek az orvoshoz, max. hülyének néz (sose nézett), de megnyugszok :)

esetleg vegyél be plusz magnéziumot, igyál este egy fél deci vörösbort.

2016. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!