Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hétben járok, és ma...

13. hétben járok, és ma véletlenül odacsíptem az ujjam az ajtóba. Belilult a körmöm alatt, talán a körmöm is leesik. Ártottam ezzel a babának?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalamd biztos érezre ős is, a bosszúságod is, de nem a hasad ütötted be. Szerinem nem árt neki semmit, még ha le is esik a körmöd.
2007. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne ijedj meg, nem ártottál. Még abban sem vagyok biztos, hogy már kifejlett fájdalomérzete van ebben az időszakban, de ha igen, akkor is "csak" az érzést élte meg, ami ugyanolyan, mint mikor valami miatt mélységesen bánkódsz, vagy sírsz. Ilyen lesz sokszor biztosan a 9 hónap alatt, a baba "edződik" tőle, de nem sérül. (Engem méh csípett meg a 8. hónapban, a lányomnak ott most egy barna májfolt-szerű pötty virít)
2007. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom válaszotokat, azóta már rugdos a picikém, es a kormom is szépen visszanot.. :)
2008. jan. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!