Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történtek veletek valami...

Történtek veletek valami érdekes, extrém vagy vicces dolgok terheségeitek során szülésig?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem mindkét terhességem alatt küzdeni kellett az előítéletekkel, utólag sem mindig tartom viccesnek.

A 160 cm-t se sikerült elérni, és az arcom is fiatalabbnak mutat a koromnál. Rendszerint megkaptam, hogy előbb a sulit kéne befejezni, aztán gyereket csinálni, büszkék lehetnek rám a szüleim.

A legjobb az volt, mikor május végén mentem be az ügyvédhez: nagy pocak, sötét nadrág, fehér blúz, csak csinosan. Erre egy néni megjegyezte, hogy belehalt volna a szégyenbe, ha ő terhesen megy az érettségire.


Az első gyereknél 24 voltam, a másodiknál 28. Most 35 vagyok, próbálkozunk a harmadikkal, de vannak gondok. Mindenki elkönyveli, hogy első gyerek lesz...

2016. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
35 éves, első babás kismama vagyok, 32 hetes. Pár hete az sztk-ban megkérdezte egy hölgy, hogy a szüleim mit szólnak a babához. Először le sem esett, hogy valószínű azért kérdezi, mert fiatalabbnak gondol, így rögtön rávágtam, hogy örülnek. Erre a hölgy: Csak az a baj, hogy az ő gondjuk lesz a baba, ha még iskolába járok. :-D
2016. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 narancs223 ***** válasza:
81%
Konkrétan ma ruhavásárlás közbe az eladó h de fiatal vagyok 16nak nézett és 23vagyok... De kicsit idegesítő hogy mindenki megbámul hogy pocakos vagyok pedig én ideálisnak tartom a koromat csak ők 16-17nek néznek valószínűleg mert nem vagyok agyonra sminkelve és szolizva 😄 meg hogy kislány lesz Elvileg a baba erre a válasz hogy nem baj ..stb kicsit idegesítő
2016. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy olyan helyzet volt, a többiekhez hasonlóan, hogy fiatalabbnak tűnök a koromnál. 23 évesen lettem babás, de nem tűntem 18-nak se. Egyszer egy idegen megjegyezte, hogy előbb talán érettségiznem kellene, meg dolgoznom, aztán gyereket csinálni. Aztán felvilágosítottam, hogy dolgozom is, éppen második diplomámat csinálom, bocsássa meg, hogy nem írtam a homlokomra. Rögtön más lett az illető (vadidegen) ábrázata.
2016. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálam is nagyon fiatalnak nézek ki, dejót nem ez volt vicces.... Új védőnőm van, s jött hozzánk, erre hívták, ránézett a telojára s kijött belőle hogy: "hülye ÁNTSZ, de utálom"... Mikor letette kérdem tőle hogy a vezető védőnő (hangosan beszélt, megismertem) mondja igen, s hogy ismerem?

Erre én:" persze, gyakolatomat többek között ott töltöttem(ÁNTSZ - nél az egyik ember a vezető védőnő) "

A csaj:" miért mi leszel? "

Én:" ÁNTSZ - ellenőr"....

A csaj teljesen lefagyott... :D én jót nevettem

2016. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez volt: 35 hetesen megálltam a boltnal kocsival volt 4 szabad hely a rokkantaknak fenntartott helyen, csak 5 perc megálltam ott..erre jött egy bácsi hogy hölgyem mozgáskorlátozott tetszik lenni?? Erre meglátta a nagy pocakomat én meg mondtam neki hogy : hát végülis eléggé nehezen megy a mozgás, csak mosolyogtunk egyet 😊
2016. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ó de jó hogy masokat is fiatalabbnak néznek! Én 22 évesen szültem a lányom, tervezett baba volt és ráadasul 1 évet vartunk rá hogy összejöjjön, errw mindenki azt hitte csak véletlen estem teherbe. Jah es 16nak neztek mikor szülni mentem. Aztán a másodikkal 25 evesen még mindig nem néztek 18nál többnek, mosz hogy jön a 3. Banánk 29 éves vagyok és elszörnyűlkódnek hogy 3 gyerek??.. milyen fiatal vagyok még! Ami viszont jól esik nagyon hogy mindenki azt mondja ha rám néz a kerekedő pocimmal hogy milyen jól áll a terhesség nekem 😊. Igaz néha azt érzem hogy egy cementes zsák van a hasamra kötve olyan nehéz de jol esik hogy mások szerint jól áll. Amúgy meg az egész viselkedésem a terhesség alatt olyan mint a Phoepe a Jóbarátokban mikor terhes volt 😂😂😂 na az elég vicces hogy miket nem művelnek a hormonok
2016. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Tőlem egy ismerősöm lánya kérdezte hogy kislány vagy kisfiú lesz? Mondtuk hogy még nemtudjuk...


Erre ő: azt hitte azt ki választjuk ki 😂😂

2016. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
*mi választjuk
2016. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
99%

35. hét környékén elkaptam egy hányós vírust. Fél óránként, mint egy ipari főnyomócső, minden kijött belőlem. Annyira nem volt előérzet se, hogy a mosdóig se mindig jutottam el.

Egy nap után óvatosságból bementem a szülészetre, nézzenek meg.

Á, nem lesz baj, ha nem száradok ki, igyak rendesen. De ha már itt vagyok, rákötnek egy NST-re.


Rendben, de kérek egy vödröt, mert bármikor spontán elhányhatom magam. Visszajött a nővér. Egy VESETÁLLAL. 2 cm mély...hát ezen maximum gellert kap. Nyugodjak meg, jó lesz az.

Öt perc múlva éreztem egy kis mozgást a gyomromban, letéptem a kábeleket, majd a szoba feléig jutottam. Egy vajúdó nő fájás közben ugrott arrébb ijedten.


A kiabálásra benézett a nővér:

- Igaza volt, tényleg vödör kellett volna. Keresek egy takarítót.

2017. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!