Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történtek veletek valami...

Történtek veletek valami érdekes, extrém vagy vicces dolgok terheségeitek során szülésig?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy taxis, aki kisebb korom ota ismert, volt hogy bulibol vitt haza, mikor felnottem már munkahelyre hogy ne késsek, ritka alkalmak voltak, kb par eves szunetekkel, hogy szallitott, es amikor már babát vártam ami még neki nem tunt fel, ő még mindig azzal a stilussal beszelt hozzám, mint anno "kiscsaj"koromban, mintha neki nem tűnt volna fel, hogy eltelt már pár évtized ahhoz, hogy nőként/asszonyként kéne már rám neznie..


(Nekem csak utolag vicces, mert amugy sertőnek találtam akkor ott a stilusát)

2017. nov. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem meg volt 1-2 honap a szulesig, es a rakparton a mogottem halado busz ki akart a dugoban elozni(?) es a kocsi bal elejebe ment. Felrealltunk, es egyaltalan nem akarta elismerni hogy hibas volt, kezdtem elegge ideges lenni emiatt, a gyerek mar rugdosott ezerrel, kozben az egyik utasa, aki kulfoldi no volt, leszallt es erdeklodott jol vagyok e mikor szulok stb.. nagyon kedves volt, kicsit jo is volt hogy kizokkentett.

Megvartuk a rendort, aki huszoneves lehetett, epp 1-2 honapja szult a felesege igy azonnal szimpatizalt velem. Elmeseltuk mi torent, kulon-kulon, akkor mondta hogy neki is nemreg szuletett gyereke es erdeklodott nekunk mikorra varhato stb.. Meglepodtem hogy ilyen kedves ember fog jonni. Viszont a soforon latta hogy hajthatatlan, ugyhogy azt mondta neki hogy vagy elismeri hogy o a hibas vagy mivel o fogja megirni a jelentest azt fog beleirni amit akar. Tehat valaszthat. Igy akkor mar elismerte, es vegre hamar pont kerult az ugy vegere. Ha nem lett volna jo fej is a rendor es ha egyaltalan nem is lett volna ott akkor lehet meg mindig ott allnank a rakparton. Ugyhogy koszonet neki.

2018. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy vizsgálat után mutattam a leletemet a férjemnek, aki nézte egy darabig, majd megjegyezte, hogy ide az van írva, hogy 32 éves nő. Mondom igen (nem is értettem, hogy mi ezzel a baja), majd mondja megint, 32 éves nő. Én mondom igen. Erre ijjedten rám nézett: te 32 éves vagy? Vicces volt. Amúgy tudja mennyi vagyok, sőt nagyon is képben van a dátumokkal, de akkor ott valamiért nem esett le neki.

Egy másik, mikor mentem a dokimhoz a vérvétel leletemért, akkor az asszisztens a kezembe adott egy borítékot, hogy megjött az afp eredménye is, minden ok. Ott nem is néztem meg, csak otthon, és akkor láttam meg, hogy ez egy régi lelet, mikor még a fiammal voltam várandós 6 évvel ezelőtt. Még jó, hogy időben megküldték :)

2018. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!