Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudtok horgászattal kapcsolato...

Balázs129 kérdése:

Tudtok horgászattal kapcsolatos érdekességeket, extrém pecával kapcsolatos (érdekes ) infókat?

Figyelt kérdés

Pl.:legdrágább pecabot, orsó, zsinór...

Legnagyobb hal, érdekes hal stb....

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!



2015. márc. 19. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer fogtam spicbottal woblerrel pergetve egy szép domit. :D

De a legdurvább az volt, amikor ugyancsak spicceztem és a nádasban szakadt az előkém. Furcsa alakú speciális horog volt, bántam is. Két nap múlva megint beakadtam ugyanott, és amikor kirángattam, a horogra egy az egyben rá volt akadva a múltkor leszakadt horgom. Néztem is egy darabig hogy ekkora véletlen hogy lehet.

2015. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folyóból dévérezés közben alapozóetetés volt,húztam ki a kosarat és megakadt ,azthittem uszadék ,ezért rántottam egyet,hogy a horog előtt elmenjen onnan,megakadt és csuka volt rajta,vagyis rárontott a vontatott kosárra és az elrántott kosár mögötti horog megfogta.

Illetve az-az arc,amikor 5-en horgásztunk ,nagy drága 5000ft/fél kiló csalizóbojlikkal haverjaim nem fogtak semmit csak álltak majd jött 1 papa a kb 8 éves unokájával 1-1 szem erjesztett csontival 1 óra alatt jó 10 kiló ilyen jó kilós kárászokat dévéreket fogtak ,mig haverjaim csak a sört a kezükbe fogták.

2015. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Erjesztett csonti az milyen? :D
2015. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kukorica :D

a csontis rész a következő amikor a 2 napos literes csonti bábozódik....

2015. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Shimano és a Daiwa a legdrágább orsó...


A világ legnagyobb édesvízi halfajai – Nílusi sügér, Mekong harcsa, krokodil hal, viza, arapaima.


Az arapaima más néven pirarucu is nagyra megnő, de nem ez a fő érdekessége. Ez egy nagyon ritka halfaj, szinte élő kövületnek tekinthető.


De az érdekesség, hogy a legnagyobb horgászbottal zsákmányolt édesvízi hal címét egy tüskésrája birtokalja, amit Thaiföldön fogtak, és 350kg-os volt.

2015. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
AZ összes választ köszönöm!!!
2015. márc. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!