Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem voltam rózsahimlős mit...

Ha nem voltam rózsahimlős mit kell tennem? 14 hetes vagyok, és nem emlékszem, hogy voltam-e.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Semmit!Én se voltam és már a 2.babámat várom!Soha senki nem kérdezte,hogy voltam-e!Miért olyan fontos?28 hetes kismama
2010. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most már semmit. Vigyázz magadra nagyon.


Előző válaszadó szintén. (Terhesség alatt elkapott fertőzés maradandó fogyatékosságokat okozhat a magzatnál.)


(A nem immunis nem terheseket babaprojekt előtt be kéne oltani, Magyarországon van is erre lehetőség, rutinnak számít.)


(Ha, kb. 30 évesek vagy fiatalabbak vagytok, jó eséllyel kaptatok oltást valamikor második gimnázium környékén.)

2010. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

védőnőm mondta,hogy mindenképpen próbáljam megtudni.De nem merik biztosra mondani.Azt hittem kell ilyenkor valamit csinálni:)

2010. ápr. 8. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok!24 éves vagyok,de nem tudom,hogy kaptam-e oltást!Nem is tudtam,hogy ennyire veszélyes!Nekem nem mondta senki!:(Nagyon köszönöm a 2.válaszolónak a felvilágosítást!:)
2010. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-ik köszi neked is:)Én 30 leszek:))1 hét múlva:))))))))), de nem tudok oltásról.

Azt tudtam,hogy veszélyes,és okozhat ilyen gondot.csak arra nem számítottam,hogy védelem mellett is terhes maradok.Valami bekavart....

2010. ápr. 8. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Szolj az orvosodnak, es o fog adni egy verveteles beutalot, amibol megnezik. De ha mar szolsz neki akkor emlitsd neki a toxoplazmat is, mert azt is verbol nezik es akkor 2 az egyben. Ez tok ingyenes az allam alapbol megcsinalja. Nekem mondjuk alapbol megneztek
2010. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nálunk nem nézik:)De hétfőn megyek védőhőz majd említem neki, hogy nézessük meg:))

2010. ápr. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!