Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késszúrás-szerű fájdalom a...

Késszúrás-szerű fájdalom a farokcsont mellett mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bizonyos mozdulatoktól brutálisan benyilal, főként, ha felülök, leguggolok, hajolok, stb. 15+3 vagyok, már az elejétől tart, egyre rosszabb. Olyan, mimtha egy ideg csípődne be, cdak ugye az állandó fájdalom lenne, maga az érzés olyan.
2016. máj. 9. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Előfordul de általában semmit sem jelent csak nyúlnak az izmok es szalagok na meg a Méhed es ezzel jár de azért dokihoz menj el :)
2016. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát már muszáj lesz, de ezzel melyik dokihoz menjek? nőgyógyász, vagy háziorvos? Borzasztóan tud fájni, ha úgy mozdulok :( amúgy már az 5. héttől fáj, akkor is nyúltak már a szalagok?
2016. máj. 9. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nőgyógyász sokkal jobban megtud nyugtatni a házi orvos úgyis oda küldene tovább hidd el o is azt mondja majd amit en nem lesz semmi gond ezt enis tapasztaltam es megis ijedten de ne stresszelj meg a végen azzal artasz :)!
2016. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nődokinak far csontot mondj amúgy :)
2016. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anno farokcsontként tanították nekem, így azt mondom ;)
2016. máj. 9. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

De latom azt a szot nem tanitottak meg h koszonom es illedelem.

Kedvessegbol irtam nem rossz indulatbol.. elhiszem en azt h mai vilagban ezt nehez elhinni. De szted ha kotekednek segiteni jottem volna? Irtam vna? Komolyan ennyI halatlan....ot. szevasz!

2016. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha nem kioktatást, hanem értelmes választ kapnék, nincs szükségem az ilyen semmitmondó "menj dokihoz" hozzászólásra (nesze semmi, fogd meg jól), ez magamtól is eszembe jutott, mint minden normálisbembernek, csak éppen nem ez volt a kérdés, de ha a lelkednek jó, akkor nesze, kösz. Ne is írkálj inkább, idiot...
2016. máj. 10. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!