Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tesztem negatív, de a...

A tesztem negatív, de a mensim nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Még csak két napja késik,de nekem soha nem szokott.

Fáj a mellem és állandóan éhes vagyok.De nincs hányingerem,se hasszurkát nem érzek.Másfél éve volt két vetélésem,akkor mindkét terhességnél voltak ezek a tünetek.

Fogalmam sincs,hogy most mi van.


2016. máj. 9. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

2-3 nap késes normális nem feltétlen terhességet jelent

Amúgy nekem tizedik nap lett halvány pozitív

Amíg nem jön meg van remény :)

2016. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi nem tervezünk már több gyerkőcöt, de legutóbb nekem is késett a vérzésem 2 napot. Aztán megjött.

Szóval pár nap késés még nem feltétlenül jelent terhességet, de jelenthet azt is, ha éppen valaki babát tervez. Ilyenkor pár nap múlva érdemes megismételni a tesztet ha továbbra sem jön meg a vérzés.

De az is előfordulhat, hogy minden különösebb ok nélkül egy felnőtt, szabályos ciklussal rendelkező nőnél, hogy kimarad 1 hónap, és csak a következőben jön meg a vérzés. És az is normálisnak mondható.

2016. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy teljes ciklus kimaradása nem normális egy termékeny egészséges nőnél.

Én várnék egy hét késésig, 2 naponta tesztelnék, és bejelentkeznék az orvoshoz, ha negatív azért, ha pozitív, azért.

2016. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy teljes ciklus kimaradása nem normális egy termékeny egészséges nőnél. "

Olvass utána nyugodtan, a nők nem gépek és bármikor alakulhat a megszokott eltérően a dolog és nem feltétlenül azért, mert bármi gond van. Nyilván ha valakinél többször előfordul, az gond, de ha most valakinél előfordul egyszer az életében, az nem jelent gondot!

2016. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!