Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás mennyi idő után káros?

Felfázás mennyi idő után káros?

Figyelt kérdés
Ha most csináltatok vizeletvizsgalatot,annak legalabb 1 het mire kiderul az eredmenye. Az nagyon sokára van? Meg sosen voltam felfazva,nem tudom,most ez az-e..de olvastam h borzasutó dolgpjat okozhat.
2016. márc. 7. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vérvétel, vizeletvizsgálat után következő napra megvolt az eredmény. Egyébként a felfázásnak, nagyon komoly, érezhető tünetei vannak. Csípő érzés pisiléskor, olyan fájdalmas, mintha sziklát akarnál kipisilni, fájhat a vese, valamint lehet véres a vizelet. Ilyen jellegű tüneteid vannak? De ha a háziorvosnak elmondod a tüneteket, akkor vizeletvizsgálat nélkül is ad antibiotikumot. Legalábbis nálam mindig így volt.
2016. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos ha laborba mész ott mikroszkópos vizsgálat van, gennyet néznek a vizeletben (másnapra elérhető az eredmény de egyébként rendszerben max 2 óra múlva megnézhető, ha sürgős akkor fél óra múlva kész és meg is kapod), ha az negatív nem kell a tenyésztés. Ha mégis szükséges akkor az tényleg nem egy nap mire van eredménye de nem hiszem, hogy azon bármi is múlna mivel pl az orvosom addig gyógyszert se írt fel, amíg nem derül ki melyik baci a ludas. Ebből azt gondolom azért annyira nem számít pár nap.
2016. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nen ilyenek a tunetek.csak sokat jarok wcre es szurkal a petefeszkem.16.het.mult penteken volt uh ott minden ok volt.
2016. márc. 7. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is csak a sűrű vizelési inger volt.

Hâziorvos írt antibiotikumot és utàna volt vizeletvizsgàlat.

2016. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!