Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire erős görcsök adhatnak...

Mennyire erős görcsök adhatnak okot aggodalomra?

Figyelt kérdés
11+5 hkm vagyok. Az utóbbi pár napban nagyon felerősödtek a görcseim. Meddig lehet emelni a magnéziumadagot? Ülve is fáj, de ha fel kell állni vagy kicsit hajolni, összegörnyedek, úgy beleszúr a hasamba vagy a bal oldalon. Dolgozom, irodai munkát végzek. Baj lehet? Eddig nem éreztem ilyen erős, szúrós fájdalmat a terhesség alatt. Vérzés vagy más tünet nincs, csak a pulzusom magasabb a szokásosnál.

2016. máj. 10. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha már erősebb, mint a menzesz görcs az nem jó. Milyen magnéziumot szedsz? Béresből akár napi 2-3, Magnosolvból 2 tasak is mehet egy nap szükség esetén, Magnerotból 3x2.
2016. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja de a magnerot napi 6 szemmel sem olyan rengeteg. Nekem kiegészítésként volt remek Magnosolvhoz. Reggel ittam egy tasakkal majd ha görcsöltem később vettem be magnerotot, volt mikor napi 2-3 szemet is a magnosolv mellé.
2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Magnerotot szedtem , napi 3*2-t.

Az ülőmunkát én sem bírtam, a 24. hétig valahogy kihúztam, aztán kiírattam magam, mert nem bírtam ülni, ha felálltam, akkor szúrt, húzódott, görcsölt.

Amúgy voltam ezzel akkor orvosnál is, semmi baj nem volt.

A pulzusom 98 körüli volt mindig.

Ha pihensz, sétálsz, szóval nem ücsörögsz az irodában, akkor is ez van?

Nézesd meg magad szerintem azért, ha aggódsz. De szerintem az ülés miatt van ez.

Az erősségét nem tudom, te érzed, de a nagyon-nagyon erős tényleg nem jó.

2016. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést a dokidnak tedd fel. Ő majd megmondja, hogy mit csinálj, mennyi és miylen magnéziumot szedj, ugyanis az sem szerencsé, ha magadnak kezded adagolni a dolgokat, ki tudja, mi lesz még később,
2016. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mar nem tul jo. Max menzesz gorcs szeru es erossegu ami meg normalis. En felhivnam a dokit a helyedben.:)
2016. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ :)

Tegnap vettem Magnosolvot és most nagyon jól vagyok :)

Előtte napi kb. 500 mg magnéziumot szedtem, pezsgőtabletta vagy sima tabletta formájában.

Keddre van időpontom, akkor rákérdezek, addig maradok a Magnosolvnál, a többit hagyom a csudába.

2016. máj. 11. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vettem a magnosolvot valahogy, béres kellett nagyon sűrűn volt mindjárt megjön érzésem, gondoltam kipróbálom. Hát bejött. (24-27 hetes korom után kellett mellé 1-2-3 magnerot is)
2016. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*béres mellett
2016. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!