Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+1 hetes vagyok. Tegnap...

34+1 hetes vagyok. Tegnap voltam dokinál és azt mondta feküdjek be ma, ert a méhszájam C2111-re van nyitva. Vélemény?

Figyelt kérdés
Plusz még terhességi diabéteszem is van, és hüvelygyulladásom. Meddig maradhat még bennt a baba?Azt mondta doki ezek még a három problémám, hatással vannak a baba születésére.Ugye ha most megszületne életben maradna? Kb. 1800 gramm, kicsit kisebb a súlya.
2010. ápr. 9. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy pár hetet még biztos bent tudják tartani! Azért jó ha befektetnek, mert rögtön tudnak segíteni ha esetleg még tovább nyílnál. De ezt csak 2 hétig kellene így kihúzni, mert utána már minden további nélkül megszülethet.

Barátnőmet 36.hét 4 naposan haza is küldték a kórházból, mert azt mondta neki az orvosa, hogy most már megindulhatnak a fájások nyugodtan otthon is, nem kell hetekig a kórházban várnia.

Igazándiból a 36.hét után már ugyanolyan jók az esélyei mint a 40.hétre született babáknak.

Mondjuk ez furi mert nekem is 2111 volt a méhszájam a 34.héttől mégse fektettek be, pedig én is akkor épp antibigyót szedtem fertőzésre. Mondjuk diabéteszem nem volt.

Pontosan a 40.hétre szültem meg egyébként (és villámgyorsan) :)

2 hét alatt pedig még magára szedhet a kisbabád akár fél kilót is simán:)

Jó egészséget, gyors szülést! :)

2010. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még biztosan marad bent a bébid.De ha előbb jön sem lesz baja.Elég nagy ő már:)

Ismerek nem egy gyereket aki még ennél előbb született, és semmi bajuk.

Nyugodj meg.Befeküdni azért nem árt, ott "kéz előtt vagy" ha történne változás, de biztosan minden rendben lesz.

2010. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bnőm 28 hétre szült, és semmi gondt nincs. Most már 2 éves a kislánya! Ne aggódj!
2010. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást!Aranyosak vagytok!Remélem minden rendben lesz!
2010. ápr. 9. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kismama! Inzulinos cukorbetegen szültem gyermeket. Nagyon helyes ha befektet az orvos, hiszen nem csak a méhszáj miatt, de a cukrod miatt is nagyon fontos, az rendben legyen. A kórházban sokkal biztonságosabb helyen leszel.Az én babucim 8 hónapra akart megszületni, de visszatartották még két hetet, már ez a babuci 25 éves nagylány.
2010. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rémisztő a kórház gondolata, de ott biztonságosabb helyen vagy. Ha a dokid javasolta, akkor érdemes lenne bemenned. Aztán lehet 1 hét múlva haza engednek :))) És lehet majd csak a 39-40. héten indul be magától a szülés, otthon. Gondolkozz pozitívan, a baba megérzi.

Én is drukkolok Neked.


30 hetes kismama

2010. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ilyen az igazi doki! Így legalább tutira fekszel, és a bébi a lehető legtovább marad bent!

Tudom, rossz a kórházban, de a cél érdekében megéri... :))

2010. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!