Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam, hogy mikor van...

Honnan tudjam, hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
2 honapja probálkozunk már 3 éve voltam terhes de tul korainak tartotuk és az abortusz mellett döntötünk.Nem tudom hogy mitcsináljak hogy az aktus után bennem maradjon mert mindig kifolyik és nem tudom hogy mikor van peteérésem és hogy mivel tudnám elösegiteni hogy teherbe esek.KÖSZÖNÖM.
2007. jan. 4. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szió! A menstruáció első napjától számitott 9-edik naptól kb.8-10 napig. Azaz, ha pl. dec. 01.-én volt az utolsó menstruációd, akkor a teherbeesés valószinüsége dec.10 és 19-edike közé tehető. Tehát, ha babát szeretnétek, érdemes ezen időszakban sűrűn próbálkoznotok.:o)
2007. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Adok pár jó tanácsot. Először is lehet kapni ovulációs teszteket.Én a coraxot használtam teljesen megfelel a célnak, és nem is drága Dm-be lehet kapni. A másik a hőmérőzés. Azt pedig minden reggel egy időbe mielőtt az ágyból ki kelnél, a hüvelybe méred. Az ovuláció előtt a hőd alacsonyabb, a peteérés után magasabb lessz. Ezt kell vezetned grafikon, vagy elég egy kis kézi naptárba. Ha a mensid probléma mentes 1-2 hónap után már tudni fogod mikor van ovuláció. Amugy általába a mensi fél idején van de ez is váltózó is lehet. Sok sikert
2007. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sperma bentmaradására nekem az orvosom anno azt javasolta, hogy az aktus után emeljem fel a lábaimat a falra és maradjak úgy vagy 15 percig.
2008. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!