Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha második babával...

Nagy baj ha második babával kinyilt szűk ujjnyira a külső méhszáj?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen meddig huzta és milyen "szabályokat" tartott be hogy ne nyíljon tovább?
2016. máj. 12. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héten mondta az orvos, hogy kinyílt és érzi a baba fejét az ujjával. Kihúztam a 39+4 hétig.

Pihentem amennyit tudtam fekve. Meg lassan sétáltam, nem emelgettem semmit. Nem volt egyszerű, mert 20 hónap van a 2 gyerekem között.

Te hány hetes vagy? Mert azért nem mindegy, hogy a 36 vagy a 26. héten nyílsz.

2016. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30 hetes. Nekem is itthon van a 23 hos kislányom. Emelgetni egyáltalán nem emelem. Probalok feküdni amennyit lehet
2016. máj. 12. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyik rokonomnak valamikor a 20. hét után volt 2100-as méhszája második terhességgel. Annyit mondtak neki, hogy túl megerőltetőt ne csináljon. Nem is csinált. Kiírt idő körül szült. Talán pár nappal előtte.

Amúgy második babával gyakori, hogy korábban kinyílik a külső méhszáj.

2016. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen teljesen nyitva volt a méhszáj szintén egy szűk ujjnyira, nem csak a külső. 2 hétig nagyon sokat pihentem, de nekem első baba így könnyebb azért. 39+5 hetesen szültem. 37 hetesen mikor már nem kellett félni a koraszüléstől úgy éreztem még sok dolgot meg kell csinálni pl nagytakarítás, mentem is sokat, örültem, hogy szabad. Szóval az nagyon nem volt méhszáj kímélő. Mégse akart kibújni még a baba 2,5 hétig. :)

Egyébként még a szülés előtt 2 nappal is C2111 maradt a méhszáj értékem szóval vajúdásig nem nyíltam tovább.

2016. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16. héttöl volt 3100-as értékem. 41 hétre szültem úgy, hogy épphogy megúsztam az indìtàst, a 16 kg-os nagykisfiamat pedig rendszeresen cipeltem ölben.

A dokim azt mondta, hogy többedik terhességben nem meglepő, ha picit lazul a külső méhszàj.

2016. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem első babával is kinyílt ennyire már a 20. héten.


39. héten indították végül (akkor már 2 hete 2333-as volt)

2016. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!