Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet majd látni? Derült...

Mit lehet majd látni? Derült így ki másnak is?

Figyelt kérdés

Elég régóta nincs mensim, így tegnap ismét felkerestem az orvosom, aki elküldött hüvelyi uh-ra...ismerem az ultrahangost, és mondtam neki hogy nem hiszem, hogy baba, mert negatív lett a teszt. De azt mondta 12mm-es nyha., benne 3 mm-es petezsáknak imponáló képlet. Úgy örülnék, de nem merem beleélni magam. 4 hét múlva kell visszamennem.

Volt így valaki? Mi lett a vége? Mit láttak mikor visszament?


2010. ápr. 9. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát még nagyon piciri, de minden rendben lesz. Azért mondta a 4 hetet, hogy már szívhangot is halljatok, lássatok. :)
2010. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ő még tényleg igen picurka :) De ne aggódj, lesz majd nagyobb is és 4 hét múlva már biztosan dobogni fog a kis szíve :))

Vigyázz magadra, persze ne stresszelj semmin, éld az életed ahogy eddig, csak épp kíméld magad jobban, pihizz sokat ha tudsz, ne emelj nehezet, kerüld a káros dolgokat és 4 hét múlva minden kiderül :)

Sok sok jót nektek :))

2010. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem annó igaz pozitív lett a teszt, de 4 hét 4 naposan 12mm-es nyálkahártyában 3mm-es pöttyöt láttunk hüvelyi uh-n. (már volt vetélésem ezért mentem korán)

Szerintem nagyon bíztató, főleg hogy petezsáknak mondta és nem cisztának! Pár nap múlva csinálj újabb tesztet valószínű késői peteérés volt!

Üdv. 6 hónapos kislány anyukája (L)

2010. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Jó "hallani", hogy reménykedhetek. 8 hónapja próbálkozunk, és már nagyon örülnénk. :)

Szép napot Mindenkinek!

2010. ápr. 9. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Hm, a leírtak alapján nagyon úgy néz ki, hogy tényleg baba :))) Próbálj pihenni sokat, most az elején főleg.

Nagyon drukkolok Nektek, hogy sikerüljön!!!

A teszt van akinek elég sokáig negatív, de a HCG 2 naponta megduplázódik egyébként.

Hosszú lesz Nektek ez a 4 hét, de megéri a várakozás, meglátod! :)


30 hetes kismama

2010. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltél utoljára? Mert talán itt lenne az ideje egy újabbnak reggel, mert pozitívvá kéne változnia a napokban, mert ez 4 hetes terhességnek felel meg (mármint az UHeredmény). :))

Drukkolok!

32 hetes pocis

2010. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel teszteltem mielőtt elmentem az orvoshoz. Úgy gondoltam csak 1 hét múlva tesztelek....ha kibírom. :)

Tényleg nehéz lesz ez a 4 hét.

Köszönöm a jó kívánságokat.

2010. ápr. 9. 17:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz baba:( Erősen vérzek, és darabos, de nem görcsölök. Szerintem felszívódott, vagy nem is volt. Ez most kicsit padlóra vágott! De új hónap új remény....legalább menstruálok hisz már sz sem volt meg november óta.
2010. máj. 2. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:

13.19-es vagyok. És együttérzek :( Tényleg sajnálom. Pedig úgy tűnt a leírtak alapján, hogy baba. De nehogy feladd! Azt sosem szabad!!!

Nem próbáltátok a PG53 ovulációs mikroszkópot? Nekünk azzal sikerült 1,5 hónap után. Gyógyszertárban csak 2.000 Ft, korlátlanul használható. Ha gondolod, írok róla bővebben.

2010. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem adom fel..új hónap új remény...bár nem könnyű. Még nem próbáltuk de gondolkoztam már rajta....mivel most van meg elég ha mondjuk a jövő héten kezdem, vagy csak félidő környékén kell? vagy minden nap?és milyen időtájban? Köszönöm a segítséget!
2010. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!