Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki maga adja le, vagy...

Van aki maga adja le, vagy küldi el a táppénzes papírját a TB-nek?

Figyelt kérdés
Mert nekem ezt tanácsolták,hogy így sokkal hamarabb megkapom,mintha a munkáltatómnak viszem be,és ők küldik tovább,mert jó ha 1hónap mulva felküldik,szóval szarnak rá...3hónapja nem kaptam táppénzt,és ha ezen múlik,vagy tényleg hamarabb küldik,akkor én fogom felküldözgetni a tb-nek.Van valaki aki így csinálja?(22h)
2010. ápr. 9. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én így csináltam. A munkáltatóm adott egy papírt amit ki kellett töltenem. Aláírta,betettem egy borítékba a táppénzes papírral együtt majd elküldtem. Minden 2hét vagy hónap után kaptam a dokitól egy táppénzes papírt és elküldtem az OEP-nak. Mindig időben utaltak. Én havonta küldtem és ugyanúgy mint a fizut, minnden hónap elején küldték a pénzt. AZt tudnod kell, hogy a beküldés után kb 30nap míg utalnak. Ettől többet nem várnak/várhatnak.
2010. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2x "elveszett", pedig ajánlva tettem fel, aztán bevittem a másolatot személyesen, de akkor min. fél órát kell várni, de általában sokkal többet.
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!