Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen Dr. Mosonyi Péter (Bp....

Milyen Dr. Mosonyi Péter (Bp. ) magánrendelője?

Figyelt kérdés
Én nála szültem az első babámat, és sokadik orvosként a legjobbnak találtam, ezért a másodikat is nála szeretném megszülni. Eddig az sztk-ba jártam hozzá, de most a magánrendelőjébe szeretnék járni (azért mert elköltözünk). Az érdekel,hogy hány hetesen mentetek el hozzá először, csinált-e uh-t, milyen nála az uh, mennyibe kerül a terhesgondozás stb. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 9. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát szerintem is a LEGSZUPEREBB ORVOS! Én 110%-osan meg vagyok vele elégedve és a rendelőjével is. A rendelő nem igazán luxus kivitelü, de az ultrahang az nagyon jó és hát a doki a lényeg, de szerintem így is a rendelő is az átlagnál jobb.

Én még soha nem fizettem neki kétszer egyformán! Attól függ milyen vizsgálatot csinál. Ja, és ha hozzámész, akkor a kombinált tesztet megcsinálja a Bajcsy kórház INGYEN, az ultrahangot (tarkóredő mérését) a magánrendelőjében végezte nekem!

Én sajnos nem hozzá mentem elsőnek, de szerencsére eljutottam hozzá még a legelején (8 + 2 hetesen).


Gratulálok a második babához! Nagyon boldog babavárást és sok egészséget kívánok!

2010. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, én is később kerültem hozzá és tényleg nagyon jó fej doki.

Azt még meg tudnád mondani, hogy hogyan kell bejelentkezni hozzá? A mobilján vagy van asszisztense és vonalas száma?

Neked is minden jót kívánok! Mennyi idős a babád?

Üdv

2010. ápr. 10. 06:50
 3/25 anonim ***** válasza:

Mobilszámát tudom és én azon szoktam, írj nekem privátot és küldd el az e-mail címed és akkor elküldöm. :D

Én ma vagyok 19. hetes! :D

Egyébként én jövőhét pénteken megyek hozzá genetikai ultrahangra!

2010. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én a magánrendelésére járok, és maximálisan meg vagyunk elégedve vele, szuper doki, 11 hetesen mentem el hozzá először és hüvelyi UH-t csinált, később hasi UH-t (2D azt hiszem), a vizsgálati díj a vizsgálattól függ. Neked mi volt a tapasztalatod nála a szülésnél?

23 hetes kismami

2010. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szuper jófej volt a szülésnél! Képzeld bejött este fél nyolcra (mert indított szülés volt, ugyanis túl hordtam majd két hetet..)és éjjel egyig ült velem a szülőszobában:-))beszélgettünk,tévéztünk stb. Másnap a szabadnapján bejött hozzám,meglátogatni és azóta is nagyon kedves! Csak ajánlani tudom!

Nagyon könnyű szülést kívánok neked!

2010. jún. 28. 06:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, a biztatást is, elkél :) Milyen fájdalomcsillapítási gyógymód híve? Erőlteti pl. az epidurálist akkor is ha nem szeretném? Lehet nála apás szülés mellett dönteni? Csak indokolt esetben dönt a császármetszés, gátmetszés mellett? Egyébként eddig velem is nagyon aranyos és rendes volt, de a szüléstől tartok.

"A 23 hetes kismama"

2010. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nálam nem erőltette a császárt, este 8-tól 01:00-ig ültem az oxitocinon (így írják?!),hogy beinduljon és csak ezek után döntöttünk emellett. Mindent megkérdezett és persze,hogy bent lehet az apuka! A császárnál nem, de amúgy igen. A Bajcsiban egyébként van szülés előkészítő és érdemes elmenni legalább azokra az alkalmakra amikor megmutatják a szülőszobát és elmondják,hogy mi várható, mert ez engem pl. megnyugtatott.

Az epidurált nem tudom,mert ugye nálam nem az volt, spinálissal csinálják a császárt:-)))Szerintem mindent meg lehet vele beszélni:-) Mikor fogsz szülni? Ne félj, az élmény elnyom minden egyéb fájdalmat:-)))

2010. jún. 30. 06:36
 8/25 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Én október közepére vagyok kiírva. Te mikor szültél nála? Meddig tartott a császár? Mikor lehet utána először felkelni, és enni? A spinális nagyon kellemetlen volt? Mikor szoptathattál először és a babát elvitték-e vagy lehet kérni rooming-es szobát kérni császár után is? Hogy kerültél a szülésfelkészítő tanfolyamra és hányszor voltál, a szülés előtt mikor? Még dolgozom, később otthonról könnyebben tudok majd rá elmenni. Minden jót kívánok és köszi mégegyszer! :)
2010. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A szülés-előkészítő az este van, amúgy meg simán menj oda és kérd meg a szülésznőket, hogy mutassák meg a szülőszobát, amikor mondjuk uh-ra mész.Nagyon rendesek és megmutatják:-))Én a rózsaszínben voltam.:-)))ott van kád meg tv:-))

Én 2009 februárban szültem és most decemberben kellett volna,de sajnos elment a babánk:-((már másodszor. Várat ez a tesó dolog magára:-(

Ja igen, ha van szülésznőd az azért jó,mert a végén nem kell sorba állnod nst-re (Ildikót tudom ajánlani, nagyon cuki és este 8-ra is lehet hozzá menni nst-re, ha úgy van időd),azonkívül nekem egy tuti 2 ágyas szobát intézett, ahol csúcs jófej szobatáram volt, a mai napig barátnők vagyunk:-)))Minden szobában bent lehet veled a babád!Persze jó ha kevesen vagytok egy szobában,mert akkor nem annyi a baba...tudsz aludni néha:-)))A kettő azért jó mert amíg fürdesz, wc-re mész addig vigyáz rá a szobatársad. A másik az,hogy úgy a harmadik nap tájékán mindenki befordul és sírdogál (sztem a hormonok:-)),akkor jó ha van veled valaki, aki megért:-))

Nekem a spinálistól óriási parám volt...rendesen remegtem, úgy féltem, de utólag ezen nevetek,viszont a császár 20perce után már nem volt kedvem nevetni...6 órát kellett feküdni,velem volt a babám, mellettem egy kis kocsiban, a férjem is ott ült, hanjali 5-ig, majd elvitték a lányomat és reggel hétre visszahozták, hogy meg kell szoptatnom,de előbb álljak fel.Az nagyon fájt, majdnem elájultam, de nem adtam fel:-))Minél hamarabb feláll az ember annál hamarabb hazamehet. Az egyik csaj nem állt fel és még plusz két napot bent kellett maradnia...utána szoptattam és nem adtam oda senkinek a babámat többé. Csak az esti fürdetésre kell leadni.

Ja és Te szerencsés vagy mert októberben nem szokták lezárni a kórházat, mint februárban...influenza volt és a férjemet sem engedték be:-((beszökött:-)))

Nagyon remélem,hogy csak jó élményed lesz,mert mindent összevetve, nekem az volt:-)))))Legközelebb is így szülnék:-))

2010. júl. 1. 06:05
 10/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy elment a babád, remélem nem sokáig várat magára a Tesó! Nagyon jól jönnek a tanácsok a szüléssel és a kórházzal kapcsolatban is, köszönöm, kérlek még áruld el, hogy szülésznőt "fogadni" olyan mint orvost választani? Hozzá tartozol, hozzá jársz és időpontot ad, és a költségek is nagyjából megegyeznek az orvoséval, vagy ez alacsonyabb? Minden jót kívánok Nektek és mihamarabbi, örömteli babavárást!!!
2010. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!