Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esemény utáni tabletta bevétel...

Esemény utáni tabletta bevétele után rendes menstruáció, majd erősödő vérzés, végül terhesség?

Figyelt kérdés
teljesen kétségbe vagyok esve,úgy érzem én vagyok az egyedüli a történelemben,akivel ez megesik. április elején baleset történt az óvszerrel. 12 óra sem telt el és vettem be esemény utáni tablettát. a vérzésem 2 héttel később,a szokott időben jelentkezett. az intenzitása is olyan volt,mint bármikor máskor. 5-6. napon már éppenhogy csak egy kis barnás pecsételés volt,majd elkezdett újra erősödni. jelentkeztek enyhe terhes tünetek,önmagam megnyugtatására vettem egy tesztet. pozitív lett. aznap rögtön mentem orvoshoz,nem látott semmit. a vérzésem darabos volt,rengeteg görcsöltem,ahányszor pisilni mentem,ömlött belőlem a vér. hétfőn ismét orvosnál kezdtem,aki szerint ez nem friss vér és nem látott semmit a méhemben. termeszetesen elküldött vérvételre,ma voltam egy harmadik dokinál,aki pedig egyértelműen megállapította,hogy terhes vagyok. a bökkenő az egészben,hohy továbbra is brutál módon ömlik belőlem a vér,rettentően fáj a hasam. két gyerekem van,voltam már terhes,mindkettőnél fájt a hasam az elején,de nem ennyire. volt valaki hasonló szituációban? jelenleg jövő hétig lógok a levegőben,mert egyszerűen egy orvos sem érti meg,hogy nem csak túlzok,tényleg a szó szoros értelmében minden egyes pisiléskor ömlik belőlem a vér. tenyleg rendben lenne ez?! már teljesen kétségbe vagyok esve.
2016. máj. 12. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is gumi és eseményutáni tabletta után lettem terhes, de nekem nem jött meg. Erős vérzésnél én vetélésre gondolnék, vagy méhenkívüli terhességre. Vérvétel volt? Erősödik a hcg?
2016. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eloszor en is arra gondoltam. az orvos is azt mondta,hogy valószínűleg baba volt,de elakadt valahol félúton es emiatt a vérzés.. hat,ma szabályos 13 mm-es petezsak integetett nekem az ultrahangon. vérvétel volt,mar vagy 3,a hcg hétfőtől máig duplázódott,szoval tenyleg terhesség,csak tudnám akkor miert verzek :(
2016. máj. 12. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Pisilj bele egy átlátszó műanyag pohárba es fotózd le a Veres vizeletet

Ha ennyire nem hisz neked ..:/

A baba lehet h nem fog jól fejlődni vagy gond lesz ebből

Menj el magánorvosi rendelőbe ott sokkal komolyabban veszik az ember lányát

Mielőbbi jobbulást kívánok !!!

2016. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedden voltam 10 hetes terhes. Végig véreztem, nem kicsit, hanem nagyon. Görcsöltem, barnáztam, orvoshoz rohangáltam, de mindig megvolt a babám. 4. terhességem, soha ilyet nem tapasztaltam. Kedden mondta a dokim, hogy sajnos ez nem egészséges terhesség, be kell fejeznünk. Megtörtént.
2016. máj. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!