Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok kiválthatom...

28 hetes vagyok kiválthatom már a felicitas várandós csomagot valamelyik üzletben? Mit tartalmaz amúgy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Túl sok dologra ne számíts. Szórólapok, ha jól emlékszem 2-3 termékminta és egy cumi volt benne. A magam részéről ha ezt előre tudom, nem hiszem, hogy megyek érte 1 lépést is. Amúgy úgy vettem észre a legtöbb bolt nem foglalkozik annyira azzal, hogy mennyi idős terhes vagy. Vigyázz magadra és boldog babavárást!
2010. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 9. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3. trimeszterben lehet átvenni, szóval most már mehetsz érte. Ez most csak egy kis csomag lesz, pár szórólap, cumi, talán egy avent tárolópohárka, kis popsikrém termékminta, ilyesmik.

Amikor megszülsz, akkor kapsz egy nagyobb csomagot, az is tele lesz termékmintával: mosópor, krémek, fürdetők, stb.

Viszont a telefonszámodat ne írd rá a lapra, húzd ki mielőbb, különben hetente többször fognak zaklatni különböző nyereményjátékokkal, biztosítók hívogatnak majd, stb.

2010. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uhhh ezt jó hogy mondod köszi
2010. ápr. 9. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:

szia.én 10 hetes voltam mikor átvettem.nem igazán foglalkoznak azzal h mikor veszed át.előttem már leírták mit tartalmaz a csomag.ja még annyit h én megadtam a számomat,és azóta sem hívott senki egyszer sem,pedig már nem mostanában volt.


34+2 hetes km

2010. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Váltsd ki nyugodtan. Szerintem érdemes. Van benne 2 újság, egy Kismama és egy Baba Magazin, szerintem ezekben sok hasznos dologról olvashatsz. Van benne MAM cumi, nagyon édes :) Sok szórólap, én azokat is átnéztem. Van benne Avent pohár és a babának való tea termékminta. Avent és Mam termékkatalógus.

Én is 2 hete, a 28. héten váltottam ki, nálam megnézték hogy hány hetes vagyok.

Nem azt mondom, hogy ki tudja milyen nagy a csomag, de szerintem a kis dolgoknak is lehet örülni :)


Boldog babavárást!

2010. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3., én a 2. vagyok. Engem is csak akkor kezdtek hivogatni, amikor már megszültem. 16 hónapos a babám, a mai napig van legalább heti 1 telefon. Nem adják fel, lelkesek.

Tényleg, most jut eszembe, egy hapsi akkor hívott fel, valami pénzügyi ajánlattal, amikor még a kórházban voltunk, 1 vagy 2 napos volt a babám. Mondtam, most nem érdekel még semmi, hagyjon már, eszem ágában sincs 1 vagy 2 napos anyaként a pénzügyeimen agyalni :)

2010. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!