Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkezhetnek a...

Mikor jelentkezhetnek a terhesség legeslegelső tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy mindenkinek más, valakinek hónapokig semmi, általánosságban kérdezem.

Egy hete történt az együttlét, és elég nagy esélyt latok rá hogy teherbe is eshettem akár.

Három négy hét után már jelentkezhet valami? A menstruáció kimaradásán kívül (huszadikán kellene megjönnie ).


Köszi a válaszokat:)


2016. máj. 13. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legeslegelső tünet, hogy késik a vérzésed.

A többit a nők inkább csak bemagyarázzák magunka, mert akarják/félnek tőle, hogy terhesek lesznek.


A valós tünetek a 6-7. hét körül jelentkeznek, de addigra a vérzés kimaradása már hírt ad a babáról, nem lesz meglepetés.

2016. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen már tudtam, hogy babát várok. Nem bemagyaráztam, hanem tüneteim voltak. Émelygés, állandó álmosság, farkasétvágy.
2016. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menzesz késése és pozitív teszt.

Mivel a koraterhes tünetek gyakran megegyeznek a PMS-el nem lehet tudni miért van alhasi szúrkálás meg mellfeszülés.

Nekem egyébként pár napos késéssel feszült már a mellem, menzesz előtt sose szokott és mikor terhes voltam se olyan korán, csak pár napos késéssel. A többi még ezután jött. De ekkor már javában tudtam a babáról.

2016. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*pontosabban menzesz kimaradása
2016. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában a menzesz kimaradása az első tünet de vannak akik mar előtte tapasztalnak tüneteket
2016. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a menzi kimaradása előtt hihetetlenül élethű vad álmaim voltak minden éjszaka. Ez azért volt fura, mert szinte soha nem emlékszem az álmaimra. Kb havi 1x ébredés után pár percig dereng valami és annyi. Akkor meg napokig emlékeztem rájuk és szinte minden éjszaka ez ment kb 2 hétig. A pozitív teszt előtt pár nappal kezdődött. Azóta sem tapasztaltam ilyet.
2016. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásos menzesz előtt 1-másfél héttel jelentkező mellfeszülés, mellfájdalom elmaradt és akkor jelentkezett, amikor meg kellett volna jönnie (csak ugye nem jött, mert terhes voltam) és sokkal intenzívebb volt ez az érzés és nagyon érzékenyekké váltak a melleim. Azok a bizonyos émelygések, hányingerek, fáradtság, az csak a 7. hét környékén jelentkezett, de akkor már konkrétan száz százalékos volt a terhesség, szívhang is volt.
2016. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 6 hetes terhes és 2 héttel ezelőtt én megálmodtam hogy teherbe estem. Aztán el is maradt a vérzésem, csak együttlét után még a legelején egy csepp vér jött ki, mosta is a párom, hogy mensizek? Én mondtam hogy még nem! :) Aztán már nem volt semmi együttléteknél sem. Elkezdtek nagyon fájni a melleim meg minden éjszaka legalább egyszer megyek pisilni (azóta is ez megy). Aztán pár napja óriási étvágyam van. Sokat eszem és még utána is éhes vagyok, van hogy rámtörnek ilyen éhségrohamok. Enyhe mensis érzés néha jelentkezik meg szurkáló érzés odalent meg mindenhol az alhasamnál. Meg ma kezdtem fáradékony is lenni.
2016. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ma is megálmodtam a tesztelésem előtt hogy pozitiv. Tehát nem csak két hete hanem ráadásként még most is! És igaz lett. :)
2016. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!