Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességnél...

Hány hetes terhességnél jelentkezhetnek legkorábban a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Még mensi előtt vagyok (ma lenne aktuális, hogy megjöjjön). Ha köhögök, olyan érzésem van, mintha húzódnának a méhszalagok, egyébként ez nem jellemző természetesen. Amit még érzek, az időnként a mindjárt megjön érzés, de ez simán lehet attól is, hogy tényleg mindjárt megjön... Tesztet még nem akarok csinálni, ha nem jön meg, pár napot várni akarok vele.
2013. márc. 17. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A menzi napján, kb.
2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a 3.héten voltak tüneteim de leginkább a has szúrka,néha erős görcs és még mensi előtt sem voltak ilyenek nekem soha :) szóval csináltam tesztet vasárnapi nap pozi lett másnap doki aki 3-hetesre saccolta :D
2013. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok a mensinek vasárnapi naphoz 9-napra kellett volna jelentkeznie akkor,de én nem vártam semmire,hogy megjöjjön és elmúljon majd csinálok utána tesztet,furák voltak a tüneteim,gondoltam ha az van akkor ki is mutatja a tesztem és ki is mutatta :D
2013. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Hát, az az igazság, hogy én azért is csodálkozok, mert egy hete voltunk együtt védekezés nélkül, és tényleg nagyon furcsállnám, ha baba lenne... Ezért várok még, egy tesztem van itthon, de nem akarom "elpazarolni". :) Úgyhogy ezért várok "türelmesen".:)

2013. márc. 17. 15:31
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
az együttléttől számított 2 hét kb, ami ideális esetben pont a ciklus végét jelenti. Azaz ha egy hete voltatok együtt, abból nem hiszem hogy terhesség lesz. De ha mégis, akkor amúgy is egy hosszabb ciklusod lett volna és még nem érezhetsz semmit.
2013. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is. Azért a dologhoz az is hozzátartozik, hogy 28-29 napos ciklusaim voltak mindig, és a két első terhességem a ciklus második felében fogant. Magyarul nem félidőben, hanem később van peteérésem, és emiatt a ciklus nem hosszabbodik meg. Tény azonban, hogy egyik terhességemnél sem teszteltem a nemvárt napján, mindig vártam utána 3-4 napot. Meglátjuk, most hogy alakul. :)
2013. márc. 17. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
3-4
2013. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!