Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten, Petróczky Andrea...

Kecskeméten, Petróczky Andrea milyen védőnő?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem találkoztam vele és szeretnék tájékozódni mire számítsak. Előre is köszönöm. (remélem jól írtam le a vezeték nevét.)
2010. ápr. 9. 12:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A Bagoly utcán rendel, a Petőfi városba. Valaki csak jár hozzá. naaa???
2010. ápr. 9. 12:18
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. Én ismerem. Nekem is ő a védőnőm. De mi a Széchenyi városban lakunk. Ez az ő körzete. Én nem tudtam h a Bagoly utcán is rendel. Én mindig az Izsáki útra jártam hozzá, vagy a Horváth Piroska Rendelője mellé az Akadémia körúton.


Róla:

Nos a terhességem alatt nagyon kedves volt és odafigyelt mindenre. Aztán amikor megszületett a pici eljött, megnézte és azóta se láttuk. már 7 hónapos a fiam. Szóval...kicsit szarul esik h felénk se néz, de mivel a második gyerekem már lehet h épp azért.

Férjem szerint eléggé tenyérbemászó képű...:) Szerintem nem. Nagyon kedves aranyos nő.

2010. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes lesz akkor. Állítólag kedden 2től 4-ig rendel. Te mikor jártál hozzá? Én nem hallottam volna hogy 2 körzetet visz egy védőnő.
2010. ápr. 9. 17:24
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyíri út 63. ez a cím van a neten, de a másik védőnő, azt mondta Bagoly utca. Már elegem van. 1. baba nem tudom mi hogy megy, és ez a kutyát se érdekli, ha nem jutok el a védőnőhöz. csak kiabálnak a telefonba
2010. ápr. 9. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Ezért nem szabad fölidegesítened magad.


Én a helyedbe elmennék kedden(mert az Andi ekkor fogadott engem, meg szerintem másokat is)dél és kettő között az Izsáki úti kórházba. Bemész a főbejáraton, és rögtön jobbra fordulsz. nem kell a karonozóba menni, sehova se. Végigmész azon a folyosón, ott van a gyerekvérvétel, meg a fül orr gégészet...végig végig. (nem olyan hosszú ám:))

Szóval elérsz a végén egy ajtóhoz ahová ki van írva a körzeti védőnő...vagy micsoda...felírat. Oda bemész. Van h nyitva van az az ajtó. Ott nem kell kopogni. És ha bemész ott a váró. Picike váró. Nos ott van 2 ajtó. jobbra és ballra. Neked a jobb oldali kell. Az ajtóra ki van függesztve a petróczki Andi rendelése is. Kopogj be és kérdezd meg mikor fogadna téged. Vagy van ennél egy egyszerűbb is. Ha írsz priviben, megadom a mobilszámát.


És hidd el emiatt nem szabad idegeskedni. Nyugi, a baba a legfontosabb.

Az pedig tuti h egy Petróczki Andrea van. Mármint a kecskeméti védőnők között. Én nem a bagoly utcai rendelőbe jártam. Szerintem te se oda fogsz. Széchenyi városi vagy????Ha igen, akkor egy védőnőről beszélünk.

2010. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt írtad h nyíri út 63...igen igen. Az a Horváth Piroska rendelője mellett van. Nem az Akadémián. Én írtam rosszul. Egy a védőnőnk. Ez tuti . Írj privit, és kapsz egy telószámot!
2010. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sírok már eskü úgy örülök hogy megvan a mi védőnénink. már ezreket telefonáltam el, kiabáltak, de csak sikerült. KÖSZÖNÖM NEKED. hétfőn uh-ra megyek oda, akkor kedden bemegyek hozzá. 2 hetet csúszok az uh-val így is. még 1 szer köszönöm
2010. ápr. 9. 18:43
 8/14 A kérdező kommentje:
30-as a szám és 40 a vége? ez nekem is van. de azért köszi tuti bemegyek kedden, most már határozott leszek.
2010. ápr. 9. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen az a száma.


Remélem minden rendben lesz! Az Andi nagyon közvetlen, és kedves. Kicsit laza is, de szerintem nem is kell olyan merevnek lenni. Jó védőnőd lesz. Ne aggódj.

Minden jót nektek!

Kata

2010. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2010. ápr. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!