Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VOLT valaki akinek edwards...

Vyca431 kérdése:

VOLT valaki akinek edwards szindrómás babája született? érdekelne hogy volt e valakinek vagy van e valaki akinek ilyen eredménnyel is született egészszéges babája?

Figyelt kérdés
1:4 hez már csak az esélyem az edwardsra és nagyon félek ez szinte semmi ez az esély!az amnión túl vagyok már két hete eredmény semmi még,a 18 hees ultrahangon pedig semmi nem látszódik hogy esetleg baj lenne!!

2016. máj. 13. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Olyan ismerősöm van, akinek a downra lett pozitív a teszt, mégis egészséges lett a baba. Pontosan nem emlékszem már az arányszámra. Szerintem mást nem tehetsz, mint várod az amnió eredményt, addig próbálj megnyugodni.

A többi eredmény rendben volt? Uh-ok?

2016. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az 1:4-hez azt jelenti, hogy 4 babából 3 egészséges. Tehát 75% az esélyed arra, hogy egészséges lesz. Az amnió majd megmondja, többet mi sem tudunk.
2016. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem tudok okosat írni,de drukkolok hogy egészséges legyen.
2016. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm igen akinek a kislánya edwards szindrómás volt....sajnos halva született... :( súlyos,èlettel összeegyeztethetetlen testi fogyatèkossàgai voltak! :(
2016. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Írd majd meg kérlek az eredményt!!!
2016. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is hogy rendben legyen!
2016. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A 12 hetes ultrahangon 3,7 nyakiredő érték,majd szegeden a szabó jános professzornál rá kb 1 hétre már 4,2 volt ez az érték,de külsőleg nem látszott semmi megcsináltuk a kombinált tesztet az eredmény rossz lett,a hcg alscsony 0,161MoM ,szerinte kisebb is a baba minnt kéne de nem tudja hogy ennek tudható be vagy annak hogy nem tudjuk mikor eshettem teherbe mert a gyógyszer abbahagyása után össze vissza volt menstruációm!ráadásul kislány és azt olvastam az edwardsosok álltalában kislányok,de most a 18 hetes ultrahangon semmi nem látszódott,mindene rendben van,fejlődik izeg mozog semmi eltérést nem láttak!de ez már borzasztó ez a várakozás!tudom nem tudok mit tenni de hihetetlen érzés és csak túl akarok már lenni ezem az egészen!köszönöm a válaszaitokat,ha megtudok végre valamit leírom!
2016. máj. 14. 05:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, mikor lesz eredménye az amniónak? Kár, hogy nem a CVS-t csináltattátok meg még a 12-13.*héten.
2016. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt mondták 2-4hét,a CVS re is volt időpontom de a szabó jános nem javasolta,azt mondta szerinte ott még fiatal a terhesség,és ő külsőleg nem lát olyan bajt hogy elkapkodjam,dehát ez sehogy nem jó,már csak a reménykedés marad
2016. máj. 15. 05:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha már akkor rossz volt a tarkóredő érték, akkor miért mondta, hogy nem lát semmi olyat ami indokolná.

Szörnyű lehet, ez a bizonytalanság. Nagyon szorítok neked

2016. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!