Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az EKG eredménnyel vissza...

Az EKG eredménnyel vissza kell mennem a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Voltam háziorvosnál, meg se vizsgált csak aláfirkantotta a kiskönyvemet, mondta h ő nem csinál EKG-t, menjek el az egészségházba. Megcsináltattam az egészségházban az EKG-t, most ezt ki fogja kiértékelni? Megint menjek vissza a háziorvoshoz? Muszáj? Múltkor is nem túlzok, pontosan 2 óráig várakoztam míg bejutottam, így elkerülném ha lehet. Egyébként nem ért itt vki hozzá, hogy rendben van-e, ha lefényképezem? Ha nincs semmi bajom nem akarok megint órákat várni fölöslegesen :(
2015. dec. 20. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha a nőgyógyásznak megmutatod. Amúgy legtöbb EKG gép már ráírja, hogy normál ritmus, vagy rendellenes.
2015. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is voltam a hàziorvoomnál megse nézte kiskönvem EKG t nem is emlitette csak laborba küldött pedig nő és már szült is.viszont 2orát vàrtam mig bejutottam és lecseszett mert kidmamák mindegy mikor érkeznem azzonal bemhetnek soron kivül csak z aszisztensnek kell csak szolni,mug nálunk ki van irva az ajtóra is hogy kismamák elsőbséget élveznek.szerintem azért menj el hozzá.
2015. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvosom csinálta meg az ekgt amit azonnal ki is értékelt.Ha nem akarsz sokat várni szerintem telefonálj a rendelőbe hogy az orvos ki akarja e értékelni ha igen akkor kérj időpontot.Az én háziorvosomhoz csak időponttal lehet bejutni.Nagyon sokan járnak hozzá.
2015. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem írta rá a gép, hogy eltérést nem mutat a minta vagy ilyesmi? egyébként, ha nem akarsz a háziorvoshoz menni, mert nemtörődöm, akkor a nődokidnak is megmutathatod (én is neki szoktam mindent)


28hkm (nekem az sztk-ban csinálták, a háziorvosom nem tud EKG-zni, és az eredmény hozzá érkezett és rajta volt, hogy rendben vagyok)

2015. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem a házidoki is csinálta a terhesgondozást így beírt mindnet.

Ha amìgy nincs terhesgondozása akkor elég a nődoki vagy a védőnő.

2015. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!