Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan alhatnék kicsit jobbat?

Hogyan alhatnék kicsit jobbat?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, a legelső hetek óta idzonyatos refluxal küzköd éjjel nappalt, szedek gaviscont, napi 4-5 renniet, rengeteg tejet iszok de semmi nem hat.

Hiába iszok keveset éjszaka 1-1,5 óránként mennem kell pisilni. A combomba a csont nagyon fáj egyből elfekszem :( Teljesen kivan az agyam készülve, kb 3 hónapja legalább 2 óránként fentvagyok, hol a pisiléssel hol a savval szenvedek.

Valami ötlet? Hiába pihenek nappal, semmi nem tudja helyettesíteni a félig átaludt éjszakát sem.


2016. máj. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos ugyan ez van velem is, azt mondta a dokim hogy nincs mit tenni, majd jobb lesz ha megszületik.

26hkm

2016. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudok mást tenni, várok a szülésre, hátha jobb lesz utána.
2016. máj. 16. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

azt olvastam, hogy azért teszi ezt velünk a természet, hogy megszokjuk az éjjel.nappali virrasztást, 1-2 óránkénti kelést (ugye a kicsit etetni). szóval ördögi kör.

én se alszom 3 hónapja :( pisilek éjjel, nekem is refluxom van, kényelmetlen, hason akarok aludni de rég nem tudok...

nappal se tudok pihenni mert még dolgozom és van már egy gyerekem.

ha szülés után nem is, de pár hónap múlva jó lesz :)

2016. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem aludtam a 30.héttől. Semmi sem használt. :( Túl kell élni.
2016. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Salvus víz a legjobb sav ellen!!! Nekem csak az segített. Az íze vacak, de hatásos. Vegyél szoptqtós párnát, tedd rá a lábad, megtámasztja a hasad, és fogsz tudni éjjel aludni. Csak, keveset igyál előtte. :)
2016. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kivan támasztva a lábam pléd szokott közte lenni meg kispárnát ölelek, azzal nincs bak mert kényelmes.

De ha már 2 órája nem voltam pisilni akkor majd szét szakad a hólysgom alog birok kimenni anélkül hogy be ne pisiljek.

Nektek is kitartást!

2016. máj. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!