Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dühkitörések, agresszivitás...

Dühkitörések, agresszivitás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nem ismerek magamra, de mintha valami belülről szítaná ezeket.

2016. máj. 17. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
És ennek lehet-e köze ahhoz, hogy milyen nemű gyermeket vár valaki?
2016. máj. 17. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont most hétvégén éltem ezt át.törni zúzni tudtam volna.minél idegesebb lettem,annál inkább nem jött össze semmi?minden kiesett a kezemből stb.bevettem egy magnéziumot és kicsit lepihentem.szerintem az időjárás meg a hormonok a ludasak
2016. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még az előző kommentemhez: 19 hetes vagyok és kislányt várok.
2016. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfog múlni :)

Nem függ a baba nemétől

2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Kb két hete tetőzik a dolog, nem tudok uralkodni magamon. Dühkitörés, hisztiroham, sokszor apróságokon, utána meg a pánik, hogy "jaj, csak nehogy ezzel ártsak a babának", aztán a megbánás, hogy a környezetem is kikészítem... Most próbálom az "észérvekkel megmagyarázom magamnak, hogy hülyeség felhúznom magam" kezelésmódot, több-kevesebb sikerrel... kitartást kívánok!


22 hkm, kislányt várok :)

2016. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A második babámnál éltem át, a második trimesztertől pár alkalommal. Ő fiú lett, bár nem hiszem, hogy van összefüggés.
2016. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Detto. Es szerencsetlen paromon csattan mindig az ostor. :(

25hkm

2016. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Sok magnézium illetve van citromfű tea! Míg nem kezdtem el a teát inni, addig kikészítettem mindenkit a környezetemben,minden és mindenki probléma volt,minden sz@rért üvöltöttem mint a sakál!!!...kb 20 hetesen múlt el,most hogy a végét taposom újra kezdődik, de egy kicsit lightosabb verzióban, de ezt inkább a szüléstől való félelem váltja ki!
2016. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én meg a megtestesült nyugi vagyok, amióta babát várok. igaz, tolom is magamba a magnéziumot!:D
2016. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy a terhesség szó egyik szinonimája a másállapot. Valóban más állapotba kerül ilyenkor a nő. Felborult hormonháztartás, átmenetileg megváltozó személyiség.
2016. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!