Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérképen nem valami szép....

A vérképen nem valami szép. Ez nagy gond?

Figyelt kérdés

múlthéten kaptam meg mert akkor tudtam menni érte és 5-6 negatívom lett meg egy pozitív...a családban azt mondják nem hiszik hogy bármi bajt jelentene.ugye 12 hetesen csinálták meg a vérvételt hozzá de én az elsö 12 hétben alig ettem mert nem bírtam megenni semmit. csak erőltettem...fogytam is...a családban azt mondják hogy amilyen étvágyam volt nem is csodálják hogy ilyen lett a vérképem. van valakinek hasonló tapasztalata?azota szerencsére megjött az étvágyam és már rendesen táplálkozom.ja és az eltérések nem jelentősek a számokban.

ez nem nagy gond ugye?


2010. ápr. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kismamákra több értékekből más határértékek vonatkoznak, a labor lelelteken feltüntetett értékek normál állapotra vonatkoznak, emiatt is lehetnek eltérések. ( pl fehérvérsejt stb) A vassal előbb utóbb minden kismamának gondjai lesznek. ha szükséges a doki fel fogja írni a vasat.
2010. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A baba elveszi, ami neki kell, ne félj. Eleinte ráadásul nem is nagyoin nő, inkább fejlődik meg alakul, szóval nem kalóriák kellenek neki, hanem vitaminok és ásványi anyagok, nyomelemek. Azoknak a nőknek is egélszséges babája szokott születni, akik végighányják az első három napot - feltéve, ha a fentiekből elegendőt visznek be a szervezetükbe.


Jó terhességet!

2010. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
webbeteg.hu oldalá meg tudod nézni a vérképedet,korodra,nemedre írja ki h minek mennyink kell lennie
2010. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!