Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak még olyanok akiknek...

Vannak még olyanok akiknek pozitív lett a terhességi tesztjük és mostanában mennek először dokihoz?

Figyelt kérdés

Május 13-án, pénteken lett egy erős pozitív tesztem. 6 hetes 4 napos terhes vagyok valószínűleg. Ma este megyek a férjemmel dokihoz, hogy megnézze.

Vajon mit fog látni? Tényleg sikerült? Nagyon izgulok!


2016. máj. 18. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi tegnap voltunk 7+3hetes voltam mat szivveres is volt es jol lathato voltak a vegtagbimboi
2016. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én vasárnap teszteltem halvány, de jól látható pozitívat, holnap reggel ismétlem, és pénteken megyek orvoshoz. Tudom, még nem fog sokat látni, de nekem kell a megnyugtatás, hogy tényleg ott van a kis csöppség.

Ma vagyok 4+5 napos, ha minden igaz :)

Gratula nektek! Régóta vártátok?

2016. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon régóta vártuk: 6 és fél éve.

És spontán összejött! :)

Csak még félek, hogy minden rendben van-e. Ez nekem újdonság és első baba ezért izgulok.

Remélem, lesz embrió és szívhang is, akkor megnyugszom.

2016. máj. 18. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Szívhang még nem biztos, hogy lesz, úgy tudom, az 7+-nál szokott lenni, de persze előfordulhat. Szorítok neked!

Jaj, az nagy sok, mi "csak" bő egy évet.

Biztos minden rendben lesz! Majd írj!

(2-es)

2016. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is vasárnap teszteltem kettőt is és mind a kettő szép erős csíkkal jött ki! :) én kb a 6.hétnél járok. Mi is már 3 ève várjuk a babát és nekem is spontán jött össze :) Épp most kèszültem átjárhatóságira de úgy tűnik mégsem kell :D én is nagyon izgulok h minden rendben legyen, mert kicsit "bonyolult" vagyok/voltam. Voltak petefèszek cisztáim illetve tavaly ősszel a progeszteron szintem alacsony volt és amiatt kezeltek szóval... izgulok rendesen :)
2016. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál!

A kisbabám 7 hetes és volt szívhangja is!!! :)))

Minden rendben van, remélem minden rendben is lesz! A doki is kedves volt, szerintem hozzá fogok járni. Csak sokat kellett fizetni.

Legközelebb 3 hét múlva azaz 10 hetesen kell visszamennem.

2016. máj. 18. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Boldog babavárást!

(2-es)

2016. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 5.vagyok én ma voltam uh-n sajna a dokim nem tudott ott lenni, de azt mondták, hogy 5+4napos vagyok. És már van szívhangja a picinek. Igaz még nagyon gyenge, valószínűleg a napokban kezdett el pulzálni :) két hét múlva megyek legközelebb.
2016. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Gratulálok!
2016. máj. 25. 11:34
 10/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok de szupeeer akkor egykorul szulunk :) melyik varosba fogsz?
2016. máj. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!