Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes magzat sérülhet egy...

5 hetes magzat sérülhet egy autóbalesetben ha az anya rendben van? 2x pördült meg az autó. Ettől a nagy pördüléstől sérülhet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A pördüléstől nem hiszem, hogy sérülne. Viszont a biztonsági öv megszoríthatja úgy a kismama hasát, hogy gondot okozzon. De gondolom a történtek után kórház, uh, vizsgálat.
2016. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nagyon pici, nincs baj szerintem, de én azért elmennék dokihoz.
2016. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen meg akkora mint egy szezam mag, tehat nem.
2016. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Doki mit mondott?

A magzat valószínűleg nem sérül, de a stressz, az ütés miatt előfordulhat vetélés.

2016. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 4-5 hét között voltam tavaly síelni. Vagyis próbálkoztam. Akkor még nem tudtam,h terhes vagyok. Estem-keltem a hóban 4 napig, semmi baj nem lett. Az orvosom is azt mondta,h akkor még "bírja".

De egy autóbaleset után mindenképp orvoshoz mennék.

2016. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 18. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 38. hétben, harmadik gyerekkel törtem totálkárosra az autónkat, én vezettem, szerencsére a gyerekek nem ültek benne. Nem sérültem, de a biztonsági öv megszorította a hasamat. Persze, azonnal kórház, nst, semmi baja nem lett a babának, szerencsére, időre született és egészséges. Az 5 hetes még nagyon nagyon picike, biztos, hogy nem lett baja!
2016. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvetéltem ! Az orvosom szerint a stressztől és sokktól amit akkor a balesetnél kaptam. Szörnyű bűntudatom van hogy talán ha összeszedetebben viselem a balesetet akkor nem megy el. 2 évet vártunk rá :(
2016. máj. 23. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Az orvosod butaságot mondott! Nem is tudom, hogyan mondhat ilyet, amivel egy egyébként is iszonyúan nehéz helyzetben plusz lelki terheket tesz rád! Az, hogy elvetéltél, ezerszer inkább volt genetikai vagy hormonális okból, mint a stressztől. Gondold el, hányan nem akarják a gyereket, végig arra gondolnak, bár ne születne meg, stresszelnek, abortuszra készülnek, és mégis megmarad a babájuk! Ne hibáztasd magad, mert NEM a te hibád! Nekem is volt vetélésem a 8. hétben, tudom, miről beszélek.
2016. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!