Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötödik hónapban lévő kismamik...

Ötödik hónapban lévő kismamik mennyit bírtok?

Figyelt kérdés

Nagyon dühös vagyok magamra mert olyan tehetetlennek érzem magam.Kicsit vásárolok főzök de majd leszakad a derekam,görcsöl a hasam.

Próbàlok pihenni .Szedek magnéziumot de csak a pihenés jó.

Ti hogy vagytok?

Miket csinàltok?


2016. máj. 18. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a jövő héten lépek az 5.hóba és nálam is így van.Igaz én bizonyos előzmények miatt veszélyeztetett vagyok.Eleinte zavart,hogy nem megy úgy a házimunka,többször kell neki indulni és pihengetni,de aztán a párom is mondogatta és én is inkább arra gondoltam,hogy ezért vagyok otthon,a baba érdekében változtatni kell kicsit.Amúgy nem az első terhességem,de ilyen gondom nem volt,nem görcsöltem soha,ennél a babánál igen.sebaj,csak minden rendben legyen.Te sr idegeskedj ezen,élvezd a pihis időt 😉 szép babavárást!!
2016. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Én 37. hétig dolgoztam sörözőben, 5 hónaposan még sokaknak fel sem tűnt, hogy terhes vagyok.

Végig teljesen jól voltam, imádtam terhesnek lenni.

Még szülés napján is egyedül kocsikáztam CTG-re, meg bababoltba, Auchanba vásárolni.

2016. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már a 8. hónapban vagyok, de az 5. hónap tájékán nagyon lerobbantam a baba miatt.Pihennem kellett, magnéziumot szedni meg jól megijesztett az orvos is. És nem sok segítségem van, sőt inkább nincs, szóval bár megcsináltam az alap dolgokat, de lassabban és ritkábban, alacsonyabb elvárásokkal. Azóta jobban lettem, de nem nagyon bírom feldolgozni, hogy nem tudok azt csinálni, amit akarok. Az előtte levő terhességemnél semmi bajom nem volt.És néha még úgy is tűnik, mintha csak lustaságból játszanám, hogy most fáj, most nem fáj. Hiperérzékeny a babám(és ezért én is) a frontokra.
2016. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Úgy látszik,tényleg nem vagyunk egyformàk.

Úgy irigylem aki aktív..

Hàt akkor pihenjünk sokat.

Még írjon aki erre jàr.

Boldog babavàràst.

2016. máj. 18. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok. van egy 2 eves lanyom. vele setalok napi 3-4 orat (illetve boltba v jatszoterre megyunk).

fozes mosas takaritas heti 2 alkalom kb..

emellett van egy eleg nagy kert, benne vetemenyes, ott napi 1-2 orat dolgozok mig a lanyom alszik (kapalas ultetes ilyesmi)

2016. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha ennyi energiám nem volt, mint mióta terhes vagyok.

Napközben dolgozom, de a kollégák néha megjegyzik, hogy lassítsak, mert ezres fordulaton pörgök.

Hetente kétszer du. tornázni megyek. De folyamatosan mehetnékem van, nem bírok a fenekemen ülni.

2016. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia:) Ezen a hetvegen lepek be az 5.honapba.

Vendeglatasba dolgozok ahol nincs megallas sajnos. De a tunyasagom ellen jarok konditerembe heti 3x 1 ora hosszat. Nem futok vagy emelek csak lightosan figyelem a pulzusom is nehogy elszalljon. 🙂

Hazimunka bevasarlas az is megvan ugye. A derekfajas az nekem is elojon, de kerd meg a parod , h estenkent masszirozzon meg. Hetvegente szoktam lustalkodni a kanapen a nappaliba. 😊🙂

2016. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rosszul irtam szval ezen a hetvegen leszek kereken 5 honapos bocsi*
2016. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. Panelban lakunk, tehát nem egy hatalmas lakás, de egy egész nap kell, hogy kitakarítsak. Heti egyszer elmegyünk a boltba bevásárolni párommal, de alig várom , hogy hazaérjünk és lepihenjek. A legkisebb megerőltetéstől leszakad a derekam, pedig mindenki azt mondta, hogy a 2. trineszter majd milyen jó lesz.... Hàt nekem sajnos nem :(
2016. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok. Még dolgozom, úgy tervezem a 36. hétig. Imádom a munkám, mégis minden este úgy érek haza, hogy "nem érdekel, táppénzre megyek". Aztán úgysem :) nem bírom olyan fittül, mint a terhesség előtt, és hogy őszinte legyek, nem is érzem azt a hű de nagy második trimeszteri energiát. Nekem sokat fáj a hasam, nyomatom a Magnosolvot, egyedül azzal elviselhető. A terhességi nátha kb. 2 hónapja kínoz, lassan már megszokom. :) egyedül akkor virul ki a világ, ha rúg, vagy mocorog egyet, és akkor eszembe jut, hogy mennyire megéri :) meg van egy csodálatos férjem, aki rengeteget segít. Mindenkinek szép babavárást!
2016. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!