Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérnék tapasztalatokat,...

Kérnék tapasztalatokat, döntésképtelen vagyok, megtartsam a babát, vagy ne?

Figyelt kérdés
Romániában élek, 18 múltam, fogamzásgátlo és megszakitasos védekezés mellett teherbe estem, a párom szeretné a gyereket, ő 23, első lenne, viszont annyi kétely van bennem... befejezem a sulit mire jönne a pici, de képzettségem nulla, nem értek semmihez, nem tudom hogyan lenne a gyerek után állásom. A szuleim elfogadnák, édesanyám elfogadná, édesapám, kifejezetten szeretné, viszont így rengeteg pénztől esnék el, csak a minimális járna, mivel egy honapom sincs ledolgozva, a párom anyagilag viszonylag jol áll, de nem akarok teljesen rátámaszkodni, és én is szeretnék egy karriert, viszont az abortuszra képtelen vagyok... Ha valaki jobban átlássa a helyzetem, kérem, írjon valami okosat...
2016. máj. 18. 19:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a nyugtato szavakat, rengeteget segitettetek, s mindenkinek boldog babavarast kivanok.
2016. máj. 19. 08:20
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
tartsd meg babát szerez szakmát dolgozz,okj tanfolyamon vegyél részt.
2016. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerezhetsz szakmát a baba mellett is es terhesen is. Foleg ha a szüleid is melled állnak. Ez nagy szerencse. Mindenki akarja ezt a babat. Hidd el ez nem a világvége. Szerelemgyerek :D ne vetesd el. Mire mutetre kerul a sor mar nem csak szedercsira . Ha nem tudnád elveteteni akkor meg mi a kerdes?? Ismerek egy fiatal part akiknel 12 het utan derült ki a terhesség mert addig megjott neki. Szinten gyógyszer mellett. 19 eves volt a lany mikor szült. Mellette áll az egesz csalad. Bpldogok es a gyerek is boldog! Most megy megszerezni a kormos szakmát es megy közben az oviba mindeneskent dolgozni. Nem állt meg az elet.
2016. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

A helyzeted nagyon nehéz... Kicsit azért elgondolkodtatott a dolog, hogy bogyó mellett estél teherbe, mert mi is így védekezünk.

Figyelj, ha megszakítás és antibébi mellett estél teherbe, akkor ez a pici nagyon jönni szeretne. :) Nehéz helyzet, én is a megtartás mellett döntenék a helyedben, bár én 22 éves vagyok az egyetem vége fele járok.


Hallgass a szívedre, a párodra és a családodra. Egy kis élet növekszik a pocakodban, aki az életed értelme lesz pár hónap múlva. :)

Kitartást, jó döntést és ha úgy döntötök, boldog babavárást kívánok! :)

2016. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na? Hogy döntöttetek? :)
2016. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
megtartjuk, lehet az ég ajándéka, s ha elfecsérlem ezt, soha nem adatik meg többé. fura nekem ezt kimondanom, aki mindent előre tervez, de majd lesz valahogy, majd elboldogulunk. A párommal madarat lehet fogatni, már kitűztük a polgári esküvő időpontját. Nem szeretnénk úgy vállalni gyermeket, hogy nem vagyunk házasok. Köszönöm érdeklődésed.
2016. máj. 31. 19:50
 17/18 anonim ***** válasza:

A kismama vagyok aki 36 hetesen írt ( mostmár 38 *-* )

Nagyon örülök hogy így döntöttetek!

Kellemes babavárást és sok boldogságot, egészséget nektek! :)

2016. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök nagyon kedves kérdező!gratulálok
2016. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!