Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha meg tegnap 6+1 hetes...

Ha meg tegnap 6+1 hetes terhesen nem volt szivhang lehetséges, hogy hetfon mar lesz? Akkor leszek 6+6 hetes. Akkor rendelt vissza a doki. Tapasztalatokat kernek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 07:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Es pl. Ha ma elmennek egy masik dokihoz,lehetséges,hogy o többet mondana?a tegnapi doki nem josolt semmi jót,mert mellette van egy 8 cm es ciszta. Koszi a válaszokat,
2016. máj. 19. 07:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz! :)
2016. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam a kommentedet. Szerintem várd meg a következő időpontot, csak pár nap, és próbálj meg pozitívan gondolkodni :)
2016. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem két miómàm van rossz helyen.Szerintem ne menj ma màshoz.

Legy türelmes s pozitív.

Nem tudsz màst tenni ki kell vàrni.Én drukkolok:)

2016. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. Nagyon ideges vagyok.
2016. máj. 19. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap mar irtunk, az uj kerdesben is csak azt tudjuk irni, higy kb 8. het korul lesz szivhang. 20 an irtuk ezt tegnap.

Senki nem lat a hasadba, ha meg szazszor megkerdezed akkor is.

2016. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En tudom es koszonom is,hogy nyugtattok,csak ideges vagyok,de probalok varni, csak kivanvcsi vagyok,hogy lehetseges e hogy hetfoig lesz szivhang,mert meg 7 hetes is csak kedden leszek,hamar rendelt vissza a doki.
2016. máj. 19. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Ide is ugyanazt tudom írni amit a másik kérdésedhez.

Én tegnap voltam dokinál és 7 hetes terhességet állapított meg, én 6 hét 4 napost számoltam egészen pontosan. És volt szívhang! Tehát nem késtél el semmiről! Szerintem lesz szívhangja a te babádnak is!

2016. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hat hetes UH-n nem is néztek szívhangot, visszarendeltek két hét múlva, akkor már volt. Szerintem minden rendben lesz, de érdemes lenne megvárni a nyolcadik hetet.
2016. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!