Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleg ez lehet terhesseg?

Esetleg ez lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Általában minden hó 11-12én menstrualok. De ez most elmaradt. Ma delelött volt egy ilyen barnàs folt minha vér lett volna raktam be tampont de amikor menntem cserelni jó formàs semmijen volt nagyon kicsit barna de alig észrevehető... Megszakitásos módszerrel védekezünk hallottam hogy igy is teherbe lehet esni. Esetleg volt már valaki igy es terhes volt ??

2016. máj. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam igen,tesztelj! De lehet hormon zavar is :)
2016. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tesztelek akkor már ki mutassa ugye ? :) es ha hormon zavarom van esetleg akkor ez gátolhatja hogy terhes legyek??
2016. máj. 19. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Több mint 1 hete késik úgyhogy balószinű hogy ha baba van akkor már szépen mutatja
2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia :) nekem.is igy volt ez a barnazas aztan mar pici ver is jott se tenyleg csak egy kicsi doki szerint ez lehetett a beagyazodas:)
2016. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso kommemtelo es terhesseg volt :) ??
2016. máj. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!