Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldi terhesseg. Van...

Külföldi terhesseg. Van valaki aki Nemetorszagban terhes? Vagy esetleg szült mar?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Félig igen
2016. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
27%
Szia én ausztriaban szültem , és rosszak voltak a tapasztalataim... én most Pesten fogok szülni a terhesgondozást viszont itt csinálják.Érdemes nagyon körül nézzni ....hogy milyen lehetöségeid vannak. Jah és kell hogy legyen veled v.ki aki jol beszél ,mert ha csak te tudsz beszélni az régdn rossz....(nálunk igy volt, és borzaszto volt)
2016. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell vki aki beszél németül ha az illető tud németül? Gondolom azért van itt mert beszéli a nyelvet. Ez az alap. Amúgy németorszagban nagyon jó a terhesgondozas és a szülés is. A kórházi körülmények is nagyon jók. Nem tudom konkrétan mire lennél kíváncsi. De itt szuper az ellátás.
2016. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Azért jo ha van vele v.ki merg a szülésnél sok minden lehhet, én pl rengeteg vért vesztetem és nem volt tul jo hogy fofditanom kellet a családnak hogy mi történik... és mindenki öket kérdezte nem engem!
2016. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi a valaszokat, tapasztalatokat szeretettem volna hallani. Beszelek nemetül a ferjem meg nemet, ö nem tud magyarul. mar voltunk a korhazban nyilt napon, es hat meg kell hogy mondjam nem olyan volt mint magyarorszagon... nekem ez nem kerdes hogy itt szüljek e. Nektek milyen volt a masodik nagy ultrahang?

2016. márc. 2. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!