Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs terhesség mitől...

Ha nincs terhesség mitől vagyok folyton rosszul?

Figyelt kérdés

13.dikán pozit teszteltem,voltam dokinál ma,nem látott semmit csak cisztát folyadék nélkül

Folyton hányingerem van,szédülök,szószerint ha kb.félóráig nem eszek remegek annyira éhes vagyok,görcsölök fáj a derekam

Mához egy hétre megyek vissza az orvoshoz

És igen az utolsó teszt negatív lett😢



2016. máj. 19. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom a negatív tesztet! Stressztől is lehet vagy akár a hcg-től, amit a pozitív teszt is mutatott. Egy labor vizsgálat segíthet, bár tudtommal hcg-t már csak nőgyógyász kérhet, háziorvos pl. nem. Kitartás, sok erőt a következő vizsgálatig!
2016. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biokémiai terhesség. Elindult egy folyamat, elkezdte termelni a HCG-t, de nem maradt meg a terhesség, így a hormon is lecsökkent. Nekem pár hónapja volt petezsákom, magas hcg-m, mégis elindult a vetélés, és be is fejeződött, rá pár napra már negatív volt a teszt is. Sajnálom, hogy át kell élned! Kitartás!
2016. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,nos eléggé megvisel..
2016. máj. 20. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!