Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet enni és mit nem az...

Mit lehet enni és mit nem az első trimeszterben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Olvastam, hogy ilyen puffasztó ételeket pl. nem szabad enni...ezt most mennyire kell komolyan vennem? Én eszem...Pl. ma sárgaborsó főzeléket fogok csinálni és az is puffaszt szerintem és akkor mi van? Meg biztos vagyok benne hogy babot is fogok majd enni valamikor. Ez most miért baj?
2016. máj. 20. 10:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint tejeskávét szabad innom? Boltit és otthoni készítésűt?
2016. máj. 20. 10:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt edd mai jólesik. Tök hülyeségek ezek a szabályok. Talán csak a nyers hús tatár-bifsztek, szushi ami nem feltétlen jó, az esetleges fertőzésveszély miatt, meg nyers tojásos kaják, de ha megbízhatóan van elkésztve az sem gond.
2016. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vérnyomásod nem emeli ihatsz kávét is nyugodtan. H meg alacsony a vérnyomásod akkor főleg. Figyeld hogy NEKED mi jó és mi nem.
2016. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem olvasgattam annyit. Ettem, ami jól esik.
2016. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ilyen tartósítószeres dolgokat is lehet?

Figyelem, hogy mi jó nekem, persze. Csak férjem nem engedi pl. a tejeskávét innom.

2016. máj. 20. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a férjed nem engedi? Mi a franc köze van hozzá, hogy iszol-e tejeskávét, ha neked nem okoz gondot?
2016. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjed hülyeségeit most állítsd le, mert ha meglesz a gyerek és minden pillanatodat be akarja majd szabályozni abba bele fogsz dilizni, és borítékolható a depresszió
2016. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A puffasztó ételekkel inkább a szoptatás első hónapjaiban jó vigyázni.

Az első trimeszterben puffadásra hajlamos vagy, akármennyire puffasztó az étel max neked kellemetlen, a babának nem árt.

Nyers hús-nyers tojás kerülendő és az ezekből készült ételek, fertőzésveszély miatt.

2016. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én kotyogós kávét ittam mindig is. 2 kávétejszínnel.

Terhesség előtt, alatt, és azóta is.


Tényleg mindent, amit előtte is. Semmin nem változtattam azért, mert terhes lettem. Terhes, és nem beteg...

2016. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyél mindent, ami jól esik és majd kitapasztalod, ha lesz olyan, amit nem bírsz.

A kávét mértékkel kell fogyasztani, mert a sok koffein nem jó, de az egy reggeli tejeskávé simán belefér.

2016. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!