Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt vérvételét...

Kombinált teszt vérvételét nektek hányadik héten csinálták?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hetesen, és a PAPP-A értékem kevés lett, emiatt pozitív lett az eredmény.Sok kismamától úgy olvasom, hogy csak az ultrahanggal együtt szokták csinálni betöltött 12 hetesen.
2016. máj. 20. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
13+1 hkm voltam a vizsgálaton, az uh után rögtön levették a vért.
2016. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon várom a válaszokat, mert hétfőre van idopontunk méhlepény mintavételre, de én úgy gondolom, hogy túl hamar vették a vért a teszthez.
2016. máj. 20. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hetesen.
2016. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számított, vagy mért kor volt a 10?

Amúgy 11-13+6 között csinálják a kombinált tesztet, ami uh-t és 24 órán belüli vérvételt jelent.

Nekem volt,h 11+1 hetesen nem csinálták meg, visszahívtak egy hét múlva...

2016. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek a kombinált tesztre, elvileg csütörtökön töltöttem a 12 hetet, de szerdán csinált ultrahangot a dokim, akkor azt mondta, hétfőn feltétlen meg kell csinálni, nehogy kifussunk az időből.... szóval most már teljesen nem tudom hány hetes is vagyok. :O De nekem is egy napon veszi le a vért, és csinálja meg az ultrahangot.
2016. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9-10hét között vették le majd utána 12hetesen volt az uh.szerencsére nagyon jó eredményt kaptam
2016. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számított és mért szerint is 10+1,2 nap.Utolsó,neked 10 hetesen mennyi lett a PAPP-A hormon értéked?
2016. máj. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!