Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam wc-n és zöld...

Most voltam wc-n és zöld nyálkás folyás volt rajta, már nem tudom hanyadik fertőzés a terhességem alatt, de nagyon nyugtalanít! Hétfőn megyek 32 hetes ultrahangra. Ráér addig a doki?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A tisztasági betéten volt, nem a wc...
2016. máj. 21. 13:56
 2/7 Mono144 ***** válasza:

Próbáltad már a Lactofeel hüvelygélt? ÉN is csinálok még egy ilyen 7 napos kúrát, de nekem fertőzéssel indult a terhességem, mert előtte nagyon beteg voltam.


itt olvashatsz a termékről:

[link]

2016. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugtalanít, akkor főleg ne várj hétfőig. Az a baj, hogy egy bakteriális fertőzés az felszálló fertőzés, max jósolni tudjuk mennyire, hány napot ér rá vagy mennyire nem ér rá.
2016. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ aranyosak vagytok! Bementünk az ügyeletre,olyan ideges voltam... Kaptam kúpot...De annyira félek hogy ez a sok kúp kárt okoz....(1doboz betadine, gynoxin kúra, 2 kúra canesten,1 doboz antibiotikum,és ez a második klion kúra....) Szerintetek?
2016. máj. 21. 17:12
 5/7 Mono144 ***** válasza:
Hát nem semmi, elég drasztikusnak tűnik. Mindenesetre jobb mint a felszálló fertőzés miatti koraszülés. Javaslom, hogy szedj viszont probiotikumot, mivel a fertőzéseket a bélrendszeren keresztül is regenerálni kell, és azt is olvastam hogy gyorsabban gyógyul a fertőzés ha szeded.
2016. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkabb szedd be minthogy valami nagyon rossz dolog tortenjen. Sajnos ettol lehet kora szules es fertozes miatt halva szules. Nem riogataskent irtam es nem azert hogy elkezdj ettolrettegni. Csak sajnos csunya dolgok lehetnek egy fertozestol.
2016. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltak egyetlen egyszer is hüvelykenet tenyésztést, vagy kezelgetnek össze-vissza?
2016. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!