Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt enyhén krém...

Terhesség alatt enyhén krém színű folyás, nem szagos, nem viszket, lehet gond?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok. Védőnő tegnap riogatott, hogy ha színes az nem jó. De a vizelet vizsgálat szerint amit csinált, ph, minden rendben a vizeletemmel. Mindig is volt folyásom. Most kicsit erősebb. Dokihoz csak 2 hét múlva megyek. Köszönöm

2016. máj. 11. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor erősödik a folyás, míg nincs szaga,nem csíp,vagy viszket,vagy esetleg nem megy át rózsaszínes barnás folyássá,addig teljesen normális.
2016. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de ahogy az egyes is írja csak ha viszket, csíp vagy véres vagy barna akkor van baj, amúgy meg normális
2016. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nekem is erősebb és sűrűbb volt a folyásom,ez ilyenkor természetes.
2016. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet nem fogalmaztam a legjobban.

A védőnő azt mondta, ha színe van, lehet gombás fertőzés, és ez gond lehet terhesen ha feljut a méhszájba, vagy följebb, amire valami kúpot kellene használni, de ezt csak a doki írhat fel. De a vizelet rendben volt.

No mindegy, akkor nem izgulok, majd beszélek a dokival!

2016. máj. 11. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
de milyen színe?????
2016. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!