Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köze van a terhességhez?

Köze van a terhességhez?

Figyelt kérdés
Mitől viszketek állandóan mikor fekszem az ágyban???Nem bírok egyhelyben maradni mert olyan mintha apró valamik mászkálnának bennem!Legintenzívebben a derekamnál és az oldalamnál érzem!Főleg mikor rajta fekszem!Kezdek bekattani vagy mi?Már kellemetlen hogy izgek mozgok vakarózok mint aki kukacos!:-/
2016. máj. 21. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A terhesség sok mindent produkálhat, bőven lehet emiatt. Nekem például az elején fájdalmasan zsibbadt az alkarom, Aztán a vége felé ez már a jobb tüneteim közé tartozott. A 30. héttől pl. nyugtalan láb szindróma jött ki. Szerintem veled is a hormonok, idegrendszered játszik.
2016. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
,,Fantasztikus" :-/
2016. máj. 21. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbald meg bekenni hidratáló testápolóval, krémmel. Különösen, ha szárazabb a bőröd, tud ilyen érzést kiváltani.


Ha nem múlik, feltétlen szólj a dokinak is, ő jobban utána tud nézni, hogy mi okozhatja (plm bizonyos májproblémák is, de szerintem ha terhes vagy, akkor elsősorban attól)

2016. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kenem magam minden este,de nem akar múlni!Néha enyhül és ennyi!Megbolondulok már
2016. jún. 6. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Énis viszketek,de nekem az egész testem,telefonáltam a nőidokihoz azt mondta menjek be azonnal,és mondta hogy a májam miatt lehetséges,és azt feltétlenül még kell nézetni,h ány hetes vagy
2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Máj és epe problémára utalhat!


[link]

2016. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok.Nekem is viszket majdnem mindenem de legtöbbször a derekamnál a legjobban.Én is olvastam a máj problémáról.Amúgy a vérvizsgálatok során nem nézik hogy jól funkcionál vagy sem?
2016. jún. 7. 22:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miket néztek eddig a vérképemben mert nem M.o.-on tartózkodom(magyar a dokim de nem mondta hogy nem stimm a vérképem)Eddigi vizsgálat : 2x vércukor mérés,2x vizelet teszt,1x vérvétel,vérnyomás-súly mérés és ennyi.Azt hiszem
2016. jún. 7. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Máj vizsgálatot tudtommal nem nézik csak külön orvosi utasításra,de miért nem telefonálsz oda h viszketsz,sztem akkor megnézik a májad,nekem ma kuderult h májam rendben jövő héten megyek bororvoshoz remélem adnak valamit mert megőrülök úgy viszketek
2016. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!