Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő kombinált tesztre...

Nem késő kombinált tesztre menni 13+4 naposan?

Figyelt kérdés
A nyaki redő mérés (NT) meglett nézve 11+6 naposan (2,18mm lett), csak sajnos az én orvosom nem "tud" kombinált tesztet csináltatni, vszínű holnap hívok egy másik rendelőt akiről tudom hogy csinál, remélem megcsinálják.

2016. máj. 22. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A rendelőt kérdezd meg, de nekem úgy rémlik, hogy én is a 13. héten csináltattam meg.
2016. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fővárosi vagy, akkor a Maternity-t jó szívvel ajánlom. Felkészültek, jó gépparkkal és nagyon képzett személyzettel.
2016. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Sajnos" külföldön élünk. Azert is komplikaltabb a dolog alig találtam olyan praxist ahol csinálnak ilyen vizsgálatot. Itt valahogy nem annyira "felkapott" nem is ajánlják. Csak az NT nézik 35 év alatt.

Olvastam hogy 13+6 napig maximum veszik le a vért a valószínűség szamitasra vagy mi annak a neve.

2016. máj. 22. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:

13+6 ig lehet, ha ennél nagyobb a baba, akkor már késő.

Én úgy jártam,h az "sztks" uh-n a futószalag vizsgálaton 12+1 hetesen 2 mm-t mértek, ami eléggé lerontotta a kombi eredményét, 8 nappal később magánklinikán alapos vizsgálattal 13+4 hetes volt a mérete alapján és 1,6 mm lett. Az orvos csak nézett,h egy hete nem lehetett 2 és igyekezett megnyugtatni,h ha most csináltatnám meg a kombit, sokkal jobb eredményt adna...

21 hkm

2016. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12 hetesen a 2mm az nem jó??? 3 mm ig elfogadott.....
2016. máj. 22. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen 3ig jó, de nekem az nt momom lett rosszabb és emiatt az eredményem is. Azóta kiolvadtam a fél internetet és kiderült számomra,h 3 fölött további vizsgálatok szükségesek, DE megvannak az értékek,h mekkora crl-hez meddig "jó" az nt...

Egyébként attól,h a te dokid nem tud kombinált tesztet csinálni, kellet vna adjon beutalót laborba ahol az uh után max 24 órán belül elvégzik a vérvételt.

Keress egy jó uhst és kérj beutalót a vérvételre.

2016. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 13+3-nál voltam és 14+0-nak mérték. Az orvos örült is, hogy pont jókor jöttem, mert elég nagy hozzá, hogy mindent pontosabban megmérjen. A vérvétel is akkor volt, egyben az UH-val. Szerintem 14. hétig teljesen jó.
2016. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudta megmondani hol és ki csinál. Mind1 kerestem magamnak, (mint irtam külföldről van szó) holnap hívom akit találtam.
2016. máj. 22. 17:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap levették a vért, sikerult elintézni. 13+4 hetesen NT: 0,23 mm ülőmagassága: 78 mm
2016. máj. 24. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!