Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért változott meg ennyire...

Miért változott meg ennyire mióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint 3 éve együtt vagyunk. Amikor kiderült,hogy terhes vagyok még minden jó volt. Aztán ahogy teltek az idők minden egyre rosszabb lett. Kezdődött azzal,hogy már nem segített semmiben. Ez azóta is fennáll. Aztán új munkahelyre ment, ahol esténként dolgozik. Azóta még rosszabb lett minden, mindenért kiabál,veszekszik semmi se jó neki. Már ott tartunk,hogy hozzám se ér, és nem csak szex terén. Pedig néha jól esne egy ölelés. De már annyira durva a helyzet,hogy egy-egy rosszabb napján annyira eldurvul a helyzet,hogy simán ad nekem egy - egy pofont. Pedig ő volt az az ember,akiről sohasem gondoltam volna,hogy kezet emelne rám. 31 hetes terhes vagyok,de már annyira rosszul érzem magam,hogy kezdek befelé fordulni. Én próbáltam vele már ezekről beszélni,de semmi eredménye nem lett. Egyszerűen már nem tudom,hogy miért kapom ezt tőle. Annyira megváltozott és nem tudom,hogy miért.
2016. máj. 22. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pofon? AZONNAL költözz el, míg nincs meg a pici!
2016. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyessel értek egyet. Az első pofon után bőröndbe cuccok, aztán menni, akihez lehet.
2016. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal elkoltoztem volna az elso pofon utan.

A sajat gyermekevel varandos feleseget normalis ember nem uti meg. Ezen nincs mit ragozni.

2016. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A NANE honlapján rengeteget olvashatsz a párkapcsolati erőszak folyamatáról, okairól. Kifejezetten ajánlom neked a "Miért marad?" című pdf-ben letölthető könyvet. Ez egy folyamat, a kapcsolat elején az erőszakos személy még moderálja magát (bár már akkor is lehetnek gyanús jelek). Tipikus, hogy akkor kezd el kis pofonokat adni, amikor kiszolgáltatott(abb) helyzetbe kerül a nő (vagy akár a férfi), majd egyre rosszabb lesz. Minél hamarabb ki kell ebből szállnod, de nem lesz egyszerű. Sem a döntést meghozni, sem végrehajtani. Kérj segítséget.
2016. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülni, de azonnal!
2016. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Menekülj most! Még mielőtt benned vagy a babádban kárt tesz. Soha nem áll meg egy pofonnál az ilyen és nincs kifogás arra hogy megüti a párját főleg hogy babát vársz!
2016. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám meg a màsnapot sem. Otthagynám azonnal!!!!!
2016. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nőt üt! Tudsz ennél nagyobb férget mondani? Nem férfi de még csak nem is ember. Mégis milyen magyarázatot vársz? Nem te vagy az oka hanem ő. Gyáva, beteg állat. Ennyi. N32
2016. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

En nem adnám fel

A pofon tényleg durva es át kell gondolni

De döntés elé kell állítandó

Vagy elmész par hétre vagy megbeszélitek

Ha szerepet akarja gyermek életében akkor változzon

Menjetek parteràpiàra stb

2016. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem megváltozott! Ő eddig is ilyen volt, csak most már mer önmaga lenni. Most, hogy már úgy gondolja ki vagy szolgáltatva eléggé neki, már nem érdeke tenni neked a szépet. Nagyon sok ilyen ember van.


Te döntesz, hogy maradsz vagy mész.

2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!