Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyogyszert szedek, a sargatest...

Gyogyszert szedek, a sargatestre, es azt olvastam hogy a menstrucionak gyogyszer befejzese utan maxim 10 napra megkell jonnie! Ez mar biztos vagy fog kesni? Mondjuk ha kesne, akkor kene teszteljek, de normalis hogy csak max 10 napra?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 20:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
en mindig barnaztam mensi elott az utobbi honapokban , tehat most barnaztam a ciklus 14-16 napjan es ciklus 16napjatol szedtem a gyogyszert , ! igen abba hagytam a gyogyszert ... azelott kesett a mensim tobbszor is , szoval most lehet hogy megjon a heten , de nem biztos , azert is tettem fel a kerdest !! en ertem hogy azt mondod keso , de ha igy adta a doktorno ,akkor igy kell szedjem , kulonben irja a papirba hogy mindegyik problemanak hogyan es mennyit kell szedni ...
2016. máj. 23. 13:42
 12/19 A kérdező kommentje:
endokrinologus irta fel a gyogyszert ! tehat az a gond meg gondolom hogy lehet elobb rendezi a ciklust mondjuk hogy30napra jojjon meg ,es akkor 16.napjatol kell szedjem ovum is lesz , vagyis en is gondoltam erre hogy mivan ha nincs ovum meg akkor ... nem kovettek a peteeresemet .... de lehet majd elmegyek az orvoshoz es megnezetem...
2016. máj. 23. 13:45
 13/19 A kérdező kommentje:
volt csinalva vervetel ,es azt mondta a doktorno hogy van ovulaciom !! aztan a tobbit nem tudom pontosan..
2016. máj. 23. 13:53
 14/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha endokrinológushoz jársz, akkor gondolom, más jellegű hormonális problémád (is) van? Tehát akkor most nem kifejezetten teherbeesés céljából jársz orvoshoz? O.K., biztos van értelme a ciklusbeállításnál, ha rásegít a dokid gyógyszerrel az ösztrogén-progeszteron egyensúlyra. Hogy mi, azt nem tudom. Ez az a terület, amihez aztán tényleg csak ő érthet :)
2016. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hat igen , mondtam neki hogy szeretnenk babat , emiatt nem irt fel mas gyogyszert is , csak ezt ... na szoval akkor gondolom csak segiteni fog .... most varok turelmesen lassam mikor jon meg? ha barnazok mar , akkor megfog jonni ?
2016. máj. 23. 14:14
 16/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az fura, hogy középidő tájékán barnázol, a 14-16. napon. Bár hallottam már ovulációs barnázásról is, de azért az ritka. Viszont azt írtad, hogy most barnázol pár napja, a kérdésem tehát az volt, hogy a mostani mikor kezdődött pontosan. Egyébként most nem is kéne, hogy teherbe ess. Ha tényleg sárgatest-elégtelenséged van, akkor így tuti korai vetélés lesz a vége, amit esetleg észre se veszel. Nem szabadna abbahagynod a Duphastont ahhoz. De lehet, hogy nem is lenne elég a napi egy adag a terhesség megtartásához. Úgyhogy ha ez a terv, én inkább nőgyógyászhoz járnék. Az endokrinológus célja most az, hogy helyrerántsa a hormonháztartásod. De hogy utána sikerül-e teherbe esned, arra nincs garancia. A nőgyógyász, ha kifejezetten úgy mész hozzá, hogy meddőségi kezeléseket szeretnél, akkor célzottan úgy fog gyógyszereket-kezeléseket felírni, hogy a baba meg tudjon foganni és meg is maradjon.
2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
a nogyogyaszom azt mondta ha a telig nem maradok terhes , elkezdjuk a tovabbi vizsgalatokat! cisztat talalt marciusban es kaptam antibiotikumot , mert azt mondta gyulladas van odabent ... sajnos mast nem tudok semmit , szoval arra is van a gyogyszer hogy helyre alljon a hormon , de kezdek aggodni mivel szeretnem minel hamarabb hogyoszejojjon a baba , es nem tudtam hogy a gyogyszerrel tenyleg beallitotik majd vagy akkor is kesik ...
2016. máj. 23. 14:27
 18/19 A kérdező kommentje:
most nem barnaztam ebben a honapban, tehat gondolom csak a gyogyszer hatasara ! de nem tudom ha a baba oszejon e vagy sem ,,,, es megjott 29.napra amiota szedem a gyogyszert .
2016. júl. 17. 13:59
 19/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
Akkor sok sikert kívánok, remélem, pár cikluson belül összejön a baba!
2016. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!