Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötödik gyereknél kb. mikor...

Ötödik gyereknél kb. mikor kezd el látszani, ha valaki terhes? (Mármint külső szemlélő mikor veheti észre) és kb. hány hetes korban lehet legkorábban tutira megmondani, hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor látható a terhesség külső szemlékő számára, sok mindentől függ. Pl a testsúlyodtól. Igazán kb a 20. héttől, de a has puffadása már jóval hamarabb elkezdődik. Legkorábban a várható menstruáció elmaradása esetén érdemes tesztet csinálnod, akkor már jó eséllyel biztosan kimutatja az otthoni teszt is a terhességet.
2016. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a terhes, szerintem anyukám az:) csak még nem akarom megkèrdezni, inkább figyelem az apró jeleket.
2016. máj. 24. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
minél többedik terhesség annál elöbb nő.minimum16.18.hét max 20-22. hétől.nagyobb mréetü ruhába 30.hétől. gratulálok gyerkehez
2016. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!