Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ritka menstruáció mellett...

Ha ritka menstruáció mellett lettem terhes PCOS-s miatt attól még lehet problémamentes terhességem?

Figyelt kérdés
4 havonta menstruáltam PCOS-s miatt. 3-as kezelést tartottam már egy éve, de azzal se jött meg többször, cukor és inzulin értékeim rendeződtek. Kezelést terhesség alatt is tartom, de gyógyszert már nem kell szednem. Tavaly 4x jött meg összesen meg idén 1x és most vagyok 14 hetes kismama, eddig semmi gond nem volt. A nőgyógyász azt mondta ha sikerült a terhesség akkor semmi gond nem lesz, de azért aggódok.

2016. máj. 20. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nekem mind a két gyereknél így volt, semmi sem történt és egészségesek.
2016. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is simán végigvittem a terhességet és egészséges kisfiunk született. Minden jót!
2016. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Lehet problémamanetes terhességed, de nagyobb kockázatról indulsz, jobban figyelned kell magatokra, főleg az étkezésre. Boldog babavárást! :)
2016. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírtad a lényeget: a cukor és inzulin értékeid rendeződtek. Persze, hogy lehet problémamentes terhességed.
2016. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!