Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második gyereküket váró...

A második gyereküket váró anyukákat kérdezem, hogy mikortól nőtt a hasatok? Tényleg előbb látszik a terhesség? Nagyobb lesz a has?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
kb. ugyanakkortól látszott..mind a két terhességemet korán, már 13. hetesen észrevették. És igen, nagyon nagy a hasam (konkrétan lecsesztek mikor mentem a beutalóért hogy miért csak most megyek...8 héttel előbbre gondolták a terhességem a hasam alapján :D) de az előző terhességemnél is nagy volt..
2016. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb,de elsőnél is nagy volt. Most 20hetes vagyok,akkora mint elsőnél a 30héten kb.
2016. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb látszott,de a végére 2cmrel kisebb lett a hasam
2016. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első baba kb 16-18.hét körül làtszòdott. Főleg feszülős felsőbe. Most màsodikkal vagyok 12hetes de màr akkora a hasam mint az elsővel 16.-18. héten. 10hetesen màr làtszodott hogy baba van a pocakban.
2016. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem látszott hamarabb, és nagyobbra sem nőtt, mint az elsőnél.
2016. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb látszódott, gyorsabban nőtt, és a végén is sokkal nagyobb volt, mint az első babánál. Pl. első babánál még 5 hónaposan alig volt hasam, másodiknál addigra bőven látszott.
2016. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál a 21.héttől nőtt, de ruhában csak 26-27 hetesen látszódott egy nagyon kicsi pocak. Most igazából kisebb volt a hasam végig kb 23-24 hetesen látszódott,hogy nem csak beebédeltem,most is kisebb 31 hetesen,mint pl az első terhességemnél és a baba rendben fejlődik.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!